Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik szerint az avenged...

Akik szerint az avenged "deathbat" logója olyan egyedi, na most mit szóltok? :D

Figyelt kérdés

[link]

A képet egyébként én csináltam :D

(akármilyen vicces is nem az, hogy egy mai bandának annyi kreativitása sincs, hogy saját logót tervezzen)



2014. jún. 5. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt szólom, hogy leszarom. Szerintem ők is leszarják, hogy létezik ilyen logó. Nem a kreativitásukból hanem a tehetségükből élnek meg. Egyébként biztos vagyok benne, hogy még 100 ilyen szimbólumot találnánk ha kicsit ráállunk, mert egyszerű az egész. A koponya és a szárnyak valamilyen szinten összekapcsolódnak. Nem is akartak ők ezzel egyediek lenni. Ha így lenne akkor szárny helyett nyalókát raktak volna a koponya mellé. Nem értem mi a problémád.
2014. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Múltkor ugyan ezt mondtam el szóról szóra egy avengedesnek aki csak $zart rám és hajtogatta tovább, hogy mennyire egyedi a logó.

Zenéből akarnak megélni ? :D Jó lett a legújabb feldolgozás lemezük, a symphony of destruction koppintása és a sad but two se lett rossz valóban :D Ehhez tényleg tehetség kell, hogy ilyen pofátlanul lopjanak dolgokat másoktól :D

2014. jún. 5. 16:35
 3/16 A kérdező kommentje:

És azt a részét különösen nem értem, hogy

"Nem a kreativitásukból hanem a tehetségükből élnek meg."

Ahhoz, hogy valaki jó nótákat írjon kreatívnak kell lennie.Enélkül pedig pontosan olyan sablon nótákat fog gyártani mint a this means war alias Metallica :D

Egy jó zenekarnak maximum 5%-át teszi ki a "tehetség" ami igazából a sok gyakorlásnak a következménye a többi 95% a kreativitáson múlik elvégre a zene egy művészeti ág.

2014. jún. 5. 16:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tényleg félreérthető volt. Értelmezd úgy, hogy a kreativitásukat nem egy nyamvadt logón kell megfigyelni.
2014. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjuk már, inkább mond azt hogy utálod a bandát és nincs jobb dolgod a szánalmas kis életedben, mint velük foglalkozni.
2014. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Inkább a rajongóik nagy részét utálom pontosan az ilyen primitív megnyilvánulásukért :D Jelentettem, remélem hamarosan törlik a kommented mert ilyennek itt nincs nagyon helye.
2014. jún. 5. 17:47
 7/16 A kérdező kommentje:
Én csak kérdezek, vedd már észre magad, egy olyan kérdésen húzod fel magad aminek semmi köze sincs a te magánéletedhez.Vagy talán te vagy a banda hivatalos első számú rajongója akinek kötelessége ilyeneket írni olyan kérdések alá amik kicsit is kritizálják a bandát?Nem?Akkor tipli van és ajánlok egy szövegértelmezési könyvet egy pszichiáterrel együtt te idegbeteg :D
2014. jún. 6. 15:19
 8/16 A kérdező kommentje:
És a privátban anyázást tartogasd másnak, köszi :D
2014. jún. 6. 15:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez egy oldal ahol bárki bármit kérdezhet ami a témával kapcsolódik, max 15 percet nem sajnálok az életemből arra, hogy olvassak és írjak néha amikor nincs jobb dolgom :D Az viszont nagyobb időpazarlás részedről, hogy itt ócsárolsz engem privátban :D
2014. jún. 6. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem én írtam a privátot, és te vagy itt aki szépen benyújtotta a szegénységi bizonyítványát;)

Mellesleg nem tudom mit vártál, ez egy olyan oldal ahol bárki hozzászólhat ha tetszik ha nem.

2014. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!