Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan zenekar, amit...

Van olyan zenekar, amit szerinted mindenki szeret (hozzád hasonló ízlésvilágú emberek), de te nem bírod elviselni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. rock zenét hallgatsz, de nem bírsz egy rock együttest, vagy ilyesmi.
2014. jún. 7. 10:48
 1/6 anonim válasza:
Nekem sokáig a FOB volt amit valahogy nem tudtam megszeretni, de aztán meghallgattam egy számukat, ami nagyon megtetszett és azóta már jobban bírom őket, kicsit jobban meg is "ismerkedtem" velük, a számaikkal...:)
2014. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én főleg a rockot szeretem, de a Nickelbacktől falra tudnék mászni. Régebben nagyon szerettem őket, de amikor átmentek rockzenekarból nyálas slágergyárba, és nem telhetett el úgy két óra, hogy a rádióban ne hallottam volna sokadik alkalommal a When we stand togethert, egy életre elegem lett belőlük.
2014. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is rockot hallgatok inkább, és a Nickelback valóban érdekes kérdés.

De amit nem bírok, az a Tankcsapda. Egyszerűen értelmetlen számomra a dalszöveg.

2014. jún. 7. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a rock műfajt, de pl. a Queen sehogy se fogott meg túlságosan, pedig nagyon híres zenekarról lévén szó, igen sokan szeretik.
2017. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze! Nagy rocker/metalhead vagyok, de van egy jó pár együttes, amit nem bírok elviselni.


Metallica (mert az új számaik kritikán aluliak, a régieket pedig ósdinak tartom)


Megadeth (Dave Mustaine hangja borzalmasan irritáló, amúgy ugyanazért is, mint a Metallicát)


Anthrax (egyszerűen csak a Big 4 leggyengébbb tagja)


Beatles (nem értem a nagy hype-ot, nekem ez túl régi)


Rolling Stones (ugyanazért, mint a Beatles) Queen-t is ugyanezen okok miatt nem kedvelem.


Guns'n'Roses (Axl egy oltári nagy $eggfej, a hangja pedig köröm a táblán)


Nirvana (ez is csak egy túlértékelt sz@r a szememben)


Red Hot Chili Peppers (ez csak úgy szär, ahogy van)


Ghost (túlértékelt f..oshalmaz, komolyan, lefordított keresztek meg sátánista imázs, erre meg elkezdenek szépen énekelni, köszönöm, ebből nem kérek)


Új Slipknot (nem értem, miért mentek el ebbe a lágy nye-nye-nye irányba; tök jól kezdték karrierjüket, aztán egy mainstream popszemétbe mentek át).


Nagyjából ennyi. Na most én nem minden rockegyüttest szeretek, de ezek a fő együttesek, amelyekkel ki lehet üldözni a világból. Korábban az AC/DC, az Iron Maiden és a Sabaton is ebbe a kategóriába tartoztak, de őket megszerettem az évek alatt.

2018. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze aki szereti az általam felsorolt együtteseket, és nem troll az illető, annak tiszteletben tartom a véleményét. Elismerem hatásukat a zeneiparban, elismerem, hogy letettek valamit az asztalra, elismerem tudásukat, de nekem akkor sem jönnek be. De aki szereti, az hallgassa nyugodtan, én nem szólok bele. A port.hu-s gyökérrel ellentétben én nem vagyok troll. Mindenki azt hallgat, ami szíve joga.
2018. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!