Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kenwood 5030D erősítőt hogyan...

Kenwood 5030D erősítőt hogyan kell kábelezni? Képek és leírás róla lent. -->

Figyelt kérdés

Na most ez előtt nekem egy kisebb tudású erősítőm volt, és nem volt ez a ,,kábelrengeteg'' mint most van. És háát az a helyzet nem tudom mit hova kéne dugni... Szóval.. itt van pár kép és a leírás:

Kép:

1. Ezek így voltak bekötve, nem nyúltam hozzájuk.

2. Ez a hangfalba megy, és a másik vége is ugyan ez, az pedig valahova az erősítőbe...

3. A Jack végű a gépbe, a másik az erősítőbe - valahova..

Esetleg valaki nem tudná leírni mit hova?

Az erősítőt a ,,Tape'' ra állítottam. Elvileg ezen kéne legyen. A Többi az Cd/Dvd video, rádió, stb...


Képek: [link]


2.: [link]


3.: [link]



2014. jún. 9. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Több rossz dolgot látok a képeken.

rossz minőségű kábelek, nem megfelelő csatlakozók.

Első képen látszik a kivezetése a front, és center hangfalaknak. Innen mész a hangfalakba jobb kábellel, és a hangfalhoz tartozó csatalkozóval.

2. kép nem tudom mi, de két vezetéket csak így nem sordunk össze.

3. kép jack rca kábel. jack a gépből, rca a tape, aux in, line in bemenetekre mehet.

2014. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már megoldottam, szépen be lettek kötve a cuccok!
2014. jún. 10. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!