Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Selena...

Mi a véleményetek Selena Gomezről? Tetszik a zenéje? Szimpatikus? Szépnek találod? Jól színészkedik? Jók a dalszövegei? Jó példát mutat?

Figyelt kérdés

Selenator vagy? Ja igen, miért?


Válaszaitokat előre is köszönöm, további szép napot! :)



2014. jún. 12. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Úristen, selenator... :) Miket meg nem ismerek.


A zenéje egy igénytelen szemét, a dalszövegei szintén, már ha van bármi köze hozzájuk, nemcsak megírják neki. Semennyire sem szimpatikus, még csak nem is szép, olyan feje van, mint egy nyolcéves kislánynak. Akinek pedig bármi köze van a Disney Channel-höz, arról fölösleges olyat gondolni, hogy követendő morális értékeket képvisel és sugároz.


Remélem Te nem rajongasz érte, mert nem szerettem volna rossz érzéseket kelteni benned. Ha igen, akkor ne haragudj.

2014. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Az elsővel egyet értek.

Bár nekem azért úgy tűnik, hogy a valóságban rendes ember (szerény, vidám, kedves) lehet, de ettől még nem lesz valaki tehetséges. Mint előadó, értéktelen tucat. Mint színész, szintén.

2014. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én imádom
2014. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom ha szereted selt ne kérdezz ilyeneket mert nem kapsz pozitív válaszokat(legalábbis nem sokat).Am én szeretem szerintem tehetséges szép.És kedves ezt sok mindennel tudom bizonyítani de inkább nem írok le mindent.1.Van 4 kutyája már 5 éve ,mind menhelyi és a menhelyre azóta is vissza jár a többi kutyának eledelt visz saját pénzböl.2.A világon ő az asztár aki a legfiatalabbon kezdet unicefezni pontosan 16 éves kra óta.3.Nagyon alázatos,a sikerét nem magának tulajdonítja,büszkén beszél amultjárol még akkor is ha nem a legfényesebb hiszen olyan szegények voltak hogy sokszor ennivaló és ruha nem volt otthon nálluk és ezt ő maga mondta.
2014. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Nem utálom. És a hangja is szép. De én nem rajongok annyira érte. Szeretem tehetséges de túl értélelik.
2015. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek Selena Gomezről?"

Nagyon csípem a csajt.

"Tetszik a zenéje?"

A régiek igen, az újak kevésbé.

"Szimpatikus?"

Abszolút.

"Szépnek találod?"

Az nem kifejezés, elképesztően szép csaj.

"Jól színészkedik?"

Szerintem igen, a Gyilkos a házban sorozatban nagyon jól játszik. :D

"Jók a dalszövegei?"

Azok talán nem annyira, de nincs bajom velük.

"Jó példát mutat?"

Híresség mércével mindenképp, nem egy drogos botrányhős.

dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!