Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Normális hogy a rockot,...

29-es busz kérdése:

Normális hogy a rockot, punkrockot és a metált szeretem? 12/F

Figyelt kérdés
Pl. Green Day?

2014. jún. 12. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a normálistól eltérő? Szerinted az ilyen zenekarok elmebeteg állatoknak játszanak, vagy mi? A Green Day ráadásul elég könnyed zene.
2014. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
mégszép hogy normális
2014. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak bántani, de szerintem te tipikusan az az ember vagy, akit befolyásol a média, vagy a társadalmi szokások. Én rocker vagyok, vagy nevezzük így. Szeretem a metált, a hard rockot, a 60-as évek zenéit, a maiakat, a punkot (inkább a régebbieket, pl. Clash), stb. Ez mind rock zene. Mármint a rock zene az egy nagy gyűjtőfogalomként is értendő. Na meg ha nem, akkor is mi van? Nem kell egyértelműen csak punknak lenni, vagy ilyesmi. Speciel az se lenne baj, ha közben Britney-t is hallgatnál. Képzeld, én a fent felsoroltak mellett bírom Mikát. De nem vagyok hajlandó elásni magam csak ezért.
2014. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális, ide orvosi beavatkozás kell. A végén még eltérsz az átlagtól, és egyéniség leszel.


Szóval teljesen normális dolog.

2014. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha nem ,akkor mit csinálsz? Amúgy igen, és amúgy ennyi erővel az általad nagyra tartott előadók sem lennének azok. Különben is, hogy mered becsmérelni, megkérdőjelezni ilyen értelemben a királyságosságukat? A Greenday pl nagyon jó. Szégyelld magadat, hogy egyáltalán felmerült benned ez a kérdés! Másokkal meg ne törődj, azt hallgatod, ami jól esik, és mindenki, aki le akarja szólni pl a Greendayt, bek@p6ja:)
2014. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
*előző vagyok, na ,az a normális, ha azt hallgatod, amit szeretsz, és nem mész a divat után, divatzenék közül is van ami jó szerintem, és van ami nem annyira; saját mércéd szerint hallgassál mindent, ami neked jól esik; ami neked tetszik. Itt Gyiken írta egyszer valaki, hogy tud egy gyereket, aki csak azért hallgatott egy bandát, igazából nem tetszett neki, mert hogy az ott olyan menő volt meg népszerű az osztályában, és amikor kiderült, na akkor beégett szegény gyerek.:S És most komolyan, az ízlésedet akarod itten , de hát a zenei ízlés az adott, az szívedből jön, nem tudod befolyásolni, akkor miért akarsz neki ellenállni? Az ízlés az csak sajátos, hát az ízlésedet, ami belülről fakad, már miért nem hagyod békén? Az már majdnem nem normális, hogy kiírtad ezt a kérdést, tehát, hogy ilyen felmerült, és még tényleg ki is írod, hát... :) Na, bocse am, ne szégyelljed magad, nem kell ám, csak itten most meg lett itten mondva a frankó:D
2014. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ráadásul a greenday még annyira nem is erős.
2014. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos , énrám csak pozitív hatással volt a Green Day , annak ellenére , hogy a dalszövegeik többsége nem mondható vidámnak , de nem is csoda , mert aki az igazságról akar dalszöveget írni , az bizony nem épp kellemes dolgokba fog belefutni (ez megfigyelhető a punkbandák többségénél is). A Green Day-nek nagy rajongótábora van , Magyarországról (is) tavaly május 29-én velem együtt sokan voltak a bécsi koncerten.

Kérdező... valószínűleg a rád nehezedő úgynevezett "szociális nyomás" miatt tetted fel a kérdést (ehhez hasonló kérdésekkel ömlesztve van ez a site ,de erre most nem térek ki..), én azt gondolom , hogy ne adj a buta emberek véleményére , és saját magadnak felelj meg , ne másoknak. A popipar "sztárjaival" meg szerintem nem érdemes foglalkozni ,egyrészt azért a mert 99%-a tehetségtelen , csak rengeteg pénz van a hátuk mögött , ergo minden a seggük alá van tolva. Na , meg persze feltaláltak számukra egy autotune és egy playback nevű dolgot. Másrészt pedig szerintem csak értéktelenséget közvetítenek.... a klipjeikbe általában beletesznek valamilyen vizuális élménybombát , így a 10-15 éves kölykök azt látják, hogy a kedvenc "énekesnőjük" prostiként szinte meztelenül vonaglik , kivillantva a csöcseit és a nuniját (mert hát persze antitalentum révén máshogy nem tudja felhívni magára a figyelmet). Biztos vannak olyanok a férfi nemhez tartozók között akik számára ez péniszgerjesztő , de szerintem ez... a ZENÉNEK MINT MŰVÉSZETI ÁGNAK a meggyalázása. Undorító szerintem. Egyébként a popzenék közt is van jó , pl Depeche Mode. Most a tehetségtelen egyedekre nem fogok egy példát sem mondani , mert úgyis sejthető , hogy kikre gondolhatok. Hozzátenném még , hogy a többség azt hallgatja amit a "zenecsatornákon" adnak... azokon pedig pontosan a fentebb leírt nyomort közvetítik a tiniknek , de ha mondjuk június 15-től black metált adnának , akkor azt nyomatnák , ergo, ezeknek gyakorlatilag szinte mindegy , hogy mit hallgatnak , csak legyen "trendi".

Szerintem te ne légy olyan mint ők:)

2014. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
3-as válaszadó vagyok. megtudhatom, miért kellett lepontozni, Tudom, hogy nem nagy tragédia, csak érdekel, hogy ezzel most mi volt a baj.
2014. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én si a rockot szeretem:D 12/L
2014. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!