Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hallgatnátok ezt a kicsit...

Ti hallgatnátok ezt a kicsit hörgős metál zenét?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nekem, tudom, hogy lehetne jobb is a hangja de egészen jól lehet rá bulizni!


[link]



2014. jún. 12. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez konkretan sz*r, mar bocsanat.
2014. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem elég hogy nagyon rossz de még egy ossian számot is lenyúlt amit már 1x hallottunk viccesen :D

https://www.youtube.com/watch?v=9sClsCMAhM0

2014. jún. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig bedőlök. Azt hittem valami értékelhetőt találok a linken, de egyenlőre csak fülfájást kaptam.


Ez valami borzalmas!

2014. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaki nem érti hogy a rock nem arról szól hogy hörgünk meg valami metál hangzású zenének kell alatta mennie. -.- a rockzene művészet, azt közvetíted, amit érzel, amit átéltél, tapasztaltál, fontos, hogy nem a pénzért meg a hírnévért csinálod, hanem azért, mert szereted. Ja és nem árt hozzá tehetség és kellő önkritika, a "hörgős" emberünknek vagy mndjuk inkább hogy a hörgést utánzó emberünknek semmi hangja nincs. A szöveg se tartalmaz semmit. Ha a party zenét szereted hallgasd azt, de ne kontárkodj bele a rockzenébe.
2014. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aztaszentlókula , ez meg mi ? Mert hogy zenének nem nevezném , az tuti :D

Hallgasd meg a Testament - The Formation Of Damnation című számát , esetleg Black Sabbath - Paranoid vagy, Slayer - Exile stb. Szerintem kb. ilyen egy igényesebb normális rock zene...

2014. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!