Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mielőtt megkérdeznék az...

Mielőtt megkérdeznék az emberek, hogy honnan lehet letölteni egy zenét, vajon miért nem mennek fel egy regisztráció-mentes torrent oldalra? Minden híresebb zene/film/egyéb megtalálható rajta, és a google mindig kidobja, hogy onnan le lehet tölteni.

Figyelt kérdés
Értsd a "regisztráció-mentes torrent oldal" alatt a ***** -ot és a ***** -ot. A neked való idióta divatos popzenét megtalálod rajta.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 2. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
pl. én nem szeretem a torrentet..
2010. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A "pl. én hülye vagyok a torrenthez" típusú arcoknak meg ott a ***** ismertető-rengetege.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy az illető pont nem az idióta popzenét szereti. Én sem szeretem a torrentet, mert nem alkalmas rá a netem sem, mobilnet estébé. Egyébként ajánlok egy oldalt, ahol jazz, blues, indie, folk és ki tudja, még mi minden is fenn van. (Csak ki ne tiltsanak!)

[link]

[link] azoknak, akik inkább a videojáték zenéket kedvelik

2010. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és pl. értek a torrenthez.. volt is torrentem csak nem nyerte el teccésem.:S 1. válaszoló.
2010. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én annyira hülye vagyok hogy a torrentet el sem tudom inditani! Én zenére filmre, játékra mindig Warez oldalakat használok! :) Az szerintem egyszerübb
2010. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van benne valami, hogyha nem szereti az ember a torrentet, akkor warezoljon. Na de hogyha a warezt és a torrentet sem tudja használni, akkor hogy várja el, hogy segítsünk?

Általában az a kérdés, hogy honnan tudja letölteni az xyz dolgot. Előtte rákeres a googleval arra a kifejezésre, hogy: xyz letöltés. Ha ott nem találja meg zippelve vagy anélkül feltöltve, akkor én hogy a rohadt fenébe segítsek neki?

2010. jan. 27. 15:11
 7/8 anonim válasza:

üdv all.

ma már a warez oldalak sem megbízhatóak. írják h. fent van a legújabb xy film .. és közbe halott a link.

zenére a legjobb : www.music4you.hu

2010. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utorrent kliensbe pl van beépített kereső. bírod amit keresel és kiadja azokat az oldalakat ahol elérhető a torrent. régen volt 1 nagyon jó külföldi torrent kereső , ha jól emléxem torrentspy volt a neve. de bezárta kapuit már elég rég.
2010. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!