Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lehet azt olvasni egyes...

Miért lehet azt olvasni egyes véleményekben egyre gyakrabban, hogy Mr. Busta nem jó rapper és az új lemeze is rossz, meg hogy ESSEMM hülyeséget csinál azzal, hogy RTM-esekkel featel, meg hogy a Kapufornia rosszabb a 112-nél?

Figyelt kérdés

Pedig még a gyakorlott kritikusok is pozitív véleménnyel vannak mindkét előadóról és lemezről:

[link]



2014. jún. 14. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok jártas a rapp zenében, de leírom a véleményemet. Nem tudom, hogy Busta és Essemm régebben milyen dalokat adtak ki, de a mostaniak szörnyűek. Busta folyamatosan káromkodik és senki se mondja, hogy sokat takar az, hogy "Megeszik a ge*cimet.!" Az összes dala arról szól - szerintem -, hogy mindenkit beolt, azt mondja magáról, hogy az utcán nőtt fel, senkinek a véleménye se érdekli... Illetve volt egy dala Essemm-mel, amin egy Fuck jelet mutató, kéz volt a 'logója'. Talán Mutatom a Fuckot a címe. Mindegy is... Azt a logót, lelopta a Takncsapdától. Írd be a googleba, hogy Mr.Busta-Baj van, kidobja.

Essemmnek megnéztem a Kapufornia album kinézetét, ott volt, hogy "szókimondó szöveget tartalmaz." Ezt a Rózsaszín Pitbull együttesről majmolták. [link] Legalábbis nekem ez jutott az eszembe. Röviden nekem ennyi a véleményem, a rock, metál illetve a punk zene jobb náluk! : ) 14/L

2014. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát attól még, hogy sokan csak ezekről a számokról hallanak, akadnak tényleg mélyebb tartalmú szövegeik is bőven. Az ilyen durvább tartalmú szövegek szerintem reakcióként születnek arra, hogy sokan próbálják mardosni Bustát. Egyébként én is főleg rock - és metál stílusú zenét szoktam hallgatni, viszont szeretek hallgatni 1-2 rap előadót is. Bustát pedig azért is tisztelem, mert média nélkül hatalmas sikereket ért el. A Mutatom a fukkot logója tényleg ugyanaz, mint a Tankcsapda Baj van c. albumának logója. Az is tény, hogy a Tankcsapdának se saját ötlete a "fuck off" logó, csak az úgy került be sokak köztudatába, hogy az a Tankcsapda logója. A "fuck off" logó pedig nincs levédve :D. Ez a "szókimondó szövegeket tartalmaz" jelzés nem a Rózsaszín Pitbull találmánya, ez ott van szinte minden olyan előadó, zenész, együttes albumain, amelyeknek van az albumján pl. trágár szövegű zeneszám. Külföldön is van egyébként ilyen megjelölés: "parental advisory explicit content".

22/F

2014. jún. 14. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert Busta kezd kiégni, régóta csinálja 120% on és a mennyiség kegyetlenül a minőség rovására ment. Az RTM fanok 90% a meg debil, de azt hiszem ezt nem kell bemutatni senkinek. Busta számai lassan már csak káromkodásból állnak, de ezek még hozzák a régi flow -t csak szar a szöveg, amikbe meg értelmes szöveget rak azok meg szarok.
2014. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

"Bustát pedig azért is tisztelem, mert média nélkül hatalmas sikereket ért el."

Ezt te sem gondolhatod komolyan ...

2014. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Essemmnek megnéztem a Kapufornia album kinézetét, ott volt, hogy "szókimondó szöveget tartalmaz." Ezt a Rózsaszín Pitbull együttesről majmolták."


Akkor ők meg az amerikai rapperektől majmolták, mivel ez a szöveg van az ő lemezeiken is csak angolul.

Látod? Nem mai lemez, 2Pac is egy rózsaszín valami copy-zó :D

[link]

2014. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
mert az egész ertéem el van baxva, busztával az élen. amit ők csinálnak, az nem rap.
2014. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
De rap, csak szar.
2014. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meguntam már, Nem nézek vissza, Eleget láttam már testvér(feat Essemm), Törés(feat Hibrid). Csak 4 szám 2013-ből, ezekben nem csak káromkodásból állnak, mondanivalójuk van.
2014. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Akárki akármit mond, Busta gyenge szövegileg, ritmikailag és rímtanilag. Nekem a flowja se jön be de ez az én szuverén véleményem :)

Ellentétbe Essemmel, aki úgy minden szempontból jobb nála, csak sokan nehezményezik, hogy a régiEssemm jobb volt, mert más témákat más köntösbe adott elő.


Érdekesség viszont, hogy Essemm lemezei nem lettek olyan jók, mint ahogy a PromoMixekbe tüntek :S Nekem megvan mindkettő s szeretem Essemmet, de tud ő sokkal jobbat ezeknél, single trackjei mind jobbak..

112 vagy Kapufornia, melyik a jobb? A kérdés inkább melyik lett rosszabb

2014. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Akárki akármit mond, Busta gyenge szövegileg, ritmikailag és rímtanilag. Nekem a flowja se jön be de ez az én szuverén véleményem"

Ebben igazad van, de mégis van valami, amivel megfogott engem, és nem a káromkodások, mielőtt a sok előítéletes veréb elkezdené a cirkuszt...

Hullámvölgy a zenéje szerintem, pl amikor a pávákat oltja: a "Páva dal" szerintem nagyon rossz, csak Flex része jó, a "Kötél" viszont hatalmas, azon ritka számok közé tartozik, amelyet meghallgatok a káromkodások ellenére.

2014. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!