Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOP-osok, mi a ti történetete...

KPOP-osok, mi a ti történetetek, és mit adott nektek a kpop?

Figyelt kérdés

Hogy találtatok rá, milyen érzésetek volt akkoriban, mikor volt ez.....stb.

Én még 2011-ben valahogy FB-n találtam rá egy MBLAQ számra... nem is tudtam hogy van kpop-os ismerősöm, sőt, azt sem tudtam mi az. De az egy osztálytársam volt, aki kirakta :D Aztán jött a beast, amit megszerettem. De nem sokáig. Nem is töltöttem le számukat, meg semmi ilyesmi. Először furcsa volt a nyelv, értetlenül álltam az egész mellett hogy hogy lehet ezt szeretni?? (SZÉGYENTELEN RÉGI ÉNEM XD) Jaa meg ismertem Bigbang-től a fantastic baby-t

Most 1,5 éve kb. hogy a B.A.P belendített egy csodálatos világba ^^ és az első, szívemhez legkedvesebb bandát megismertem, a Bigbang-et.


Nekem a kpop megváltoztatta az életemet.Kirángatott a "depresszióból". Mindig amikor szomorú vagyok, tuti, hogy találok olyan számot, ami leírja bánatom. Az idióták pedig felvidítanak :') <3



2014. jún. 14. 18:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem először kb 3 éve egy barátnőm mutatta a Fantastic Baby-t, ami valljuk be először elég furcsa egy nem K-pop-os embernek :P aztán már hét múlva a Bad Girl-t a BEAST-től ... A BEAST-ben megfogott valami... (főleg Gikwang ^-^)de nem különösebben foglalkoztam vele egy ideig, majd kb fél év múlva találkoztam megint egy BEAST számmal aztán eljutottam más előadókig is mint pl. MBLAQ, U-KISS, B.A.P és aztán kezdtem egyre jobban belemélyedni a zenészekbe és a reality show-jukba :) Aztán már mostanra el se tudom képzelni az életemet K-pop nélkül ^-^ De az örök kedvencem a BEAST  bár már szinte minden előadóra nyitott vagyok :D például tavaly voltam Teen Top koncerten is :) ami mellesleg felejthetetlen volt :)

Bármi bajom van egyetértek veled a a K-pop számok jó megoldások a problémámra :)

Hát nekem ez a történetem dióhéjban ^-^ 

2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ^^
2014. jún. 15. 14:23
 3/26 anonim válasza:

Nekem kicsit fura a sztorim de leírom :DD

Ugye mindenki Gangnam Style-t hallgatott.Én is.Nem is tudtam hogy koreai csak hallgattam.Egy nap egy zene csatornán találkoztam a HyunA verziójával..rákerestem hogy ki is ő aztán meghallgattam tőle 1-2 számot és valamiért nem tetszettek,előszőr a Bubble Pop nyerte el a tetszésem utána jött a change és végül az ice cream ami akkor nagyon nem tetszett most meg a kedvenc számom Hyunátol.Aztán megismerkedtem a 4Minute-val majd a BEAST-el utána 2NE1 (az elején valamiért CL-t és Dara-t kevertem nem tudom hogy miért de csak a nevüket xD) SNSD,BIGBANG,stb. és ma már nincs olyan K-Pop banda akit nem szeretnék.


Nekem a K-Pop rengeteget adott kirángatott a depresszióból,életmódváltásra diétára ösztönzött (vagyis vékonyabb és csinosabb lettem,(azért volt motiváció xDD) )

És elkezdtem szebben színesebben öltözködni,egyre poénosabb lettem Korea és a K-pop már szinte az életem részévé vált ^^ *meghajol*

2014. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

Szia:)

Én most pontosan egy éve ismerem a Kpop-ot^^

Úgy kezdődött hogy a barátnőm mutatni akart egy sorozatot. Csak nem mondta el hogy koreaiak szerepelnek benne:) Amikor megmutatta kicsit fura volt ahogy kinéztek de tovább néztem a sorozatot. A sorozatban Jan Geun Suk, Lee Hong Ki és még a CNBLUE egyik tagja szerepelt akik énekesek. Barátnőmnek HongKi a kedvence ezért meghallgattam az FT Islandot^^ Tőlük mindig csak egy számot hallgattam, az is a memory volt:)

Aztán a tesóm játszott vmi számítógépes játékon és összeismerkedett egy Kpop.os lánnyal, aki sok bandát megmutatott a tesómnak:) A tesóm megmutatott köztük egyet, a Block b very good számát. Elsőnek azt mondtam hogy jézusom milyen hülye videóklipp ez. De a szám címét sem a banda nevét nem tudtam:D Beírtam a YouTube-ba hogy very good, és kiadta azt a számot*0* Aztás sok számukat meghallgattam és megszerettem<3 Megismertem a banda tagjait, és elsőnek Pyo tetszett meg, de ő csak egy hétig. Aztán váltottam U-Kwonra<3 És már egy fél éve szeretem U-Kwont<3 A Bigbang-et is imádom, és őket úgy ismertem meg hogy véletlen rákattintottam a fantastic baby-re is megtetszett:) Nemrég jött ki Taeyang(Bigbang egyik énekese) új számai, és azt is úgy vártam<3 A Bigbang-ből meg G-Dragon és Taeyang a kedvencem<3

2014. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én még doramákkal kezdtem és volt h megtetszett egy szám ,leszedtem. De akkor még nem ástam bele magam mélyebben. Aztán a face bookon valaki ki tett egy videot ahol 2 kisgyerek táncolt a Troublemakerre .Megtetszett a zene meg érdekelt a koleográfia. Rákerestem és találtam még egy számot tőlük. Ekkor elkezdett érdekelni az egész. Újabb bandákat,énekeseket ismertem meg :D Jött a Vixx,ss501,B.A.P és a többi. Megtetszett az egész , a zene ,h másabb mint egy amerikai csapat, a koreográfiák. Elkezdtem nézni ilyen műsorokat is amiben szerepelnek. Mint All the kpop,Weekly idol. Imádom <3 Most a B.A.P-re vagyok nagyon rákattanva,mit nem adnék egy koncertért. A Vixx még egy nagy kedvencem. Mindig találok hangulatomnak megfelelő számot, van h csak fekszem és hallgatom őket. Meg jó nézni a műsorokban is mit össze baromkodnak ^^
2014. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! ^_^

Az a Lee Hongki-s fosorzat a you're beautiful volt ugyee?? *-* imádom

Jaa és azt ki is felejtettem (most hogy így említettétek a doramákat) Hogy a b.a.p-vel párhuzamosan volt a pasta......és így.

2014. jún. 16. 15:35
 7/26 anonim ***** válasza:

Én 2012 januárjában ismerkedtem meg a SHINee Lucifer számával és az vitt bele a KPOP ba. Amikor már pont kezdtem volna unni, három hónappal később egy új banda NU'EST debutált, és onnantól kezde csak is rájuk koncentráltam, és most ott tartok, hogy várom egy új banda SEVENTEEN (ugyanonnan a cégtől) debutáljon nem sokára. :)

Imádom a Pledis cég előadóit!:)

2014. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A NU'EST-t én i szeretem ^^
2014. jún. 17. 17:10
 9/26 anonim válasza:
Igen az a You're Beautiful:) Én is szeretem*.*
2014. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Nagyjából 2-3 éve kedveltem meg, egy barátnőm unszolására hallgattam meg egy SNSD számot, azóta élek-halok a K-POPért, és egyszerűen már az életemet se tudom enélkül elképzelni. Mondjuk előtte nem hallottam erről az irányzatról, úgyhogy nem bolt benne semmilyen negatív vélemény vagy sztereotípia...Rengeteg bandát ismerek/ismertem meg, a legnagyobb kedvenceim: SNSD, T-ARA, KARA, SISTAR, 9Muses, Girl's Day, de szoktam néha AOA-t, vagy épp SPICA-t hallgatni. Számomra amúgy a leghelyesebb pasi Hyunseung a BEAST-ből *.* A Hyunával alkotott duójukat is imádom. ^^
2014. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!