Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárszettről?

Figyelt kérdés

[link]


Első elektromos lenne, érdemes megvenni?


2014. jún. 17. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
gagyi
2014. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vásárlásnál mire kell figyelni, mit kell nézni?
2014. jún. 17. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
1 sohasoha de soha ne vegyél szettet 2 mivel nem akarsz rá sokat költeni én meg nem ajánlok sz*art ezért vegyél cortot mondjuk egy x1 et na de ebből árulnak szettet de még 1x mondom ne vedd meg mivel az erősítő mellé olyan mintha egy 1800 éves kazettás rádióba dugnád a gitárt felmész szép gitartshopra.hu ra és ott nézz erősítőt kerüld az ibanezt a mega a behringer a johnson olcsóbb fajátit ajánlanám roland marshall fender stb kombó kb amit elmondtam ugyan ennyibe lessz de ezzel elleszel vagy 2-3 évig remélem segítettem
2014. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Segítettél, megy a pacsi.
2014. jún. 17. 20:21
 5/7 A kérdező kommentje:
A Cort CR50 BK is jó?
2014. jún. 17. 20:27
 6/7 Jettenuator ***** válasza:
60 ezer körül nehéz jó gitárt ÉS erősítőt venni. Véleményem szerint az egyetlen járható út az, hogy keresel használtat (gsfanatic.hu tele van remek hangszerekkel). Amennyiben a Les Paul forma tetszik, tudom ajánlani az epiphone-t és a Vintage márkát (V100 - van egypár az oldalon). Az erősítő pedig attól függ, hogy elsősorban milyen zenét szeretnél játszani. És hogy pontosan mennyi pénzed marad a gitár után (inkább arra költs). Nézz modellezős erősítőket is, a Roland Cube-ok pl. nagyon jók.
2014. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jettenuator ***** válasza:
2014. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!