Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Japán pop és egyéb zenéket,...

Japán pop és egyéb zenéket, együtteseket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Animés dalok is lehetnek, de most nem kifejezetten arra gondolok.

2014. jún. 19. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Buck Tick


Onmyouza


Disclose


erőteljesen az egyéb zene...picit más az ízlésünk sztem.

2014. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ágoston Noémi ***** válasza:
Hey! Say! JUMP (albandáik a Hey Say7 és Hey Say BEST) Arashi, Sexy Zone, Kis-my-ft2, DISH//, Choutokkyuu, Kat-tun, NewS, Brash Brats (ők most szünetelnek) Vimclip, Da-ice, Flow, Gazette, PrizmaX, Weather girls, Morning musume, Momoiro clover Z, E-girls, J Soul Brothers, Exile, Lead, Sekai no owari, AAA, Giselle 4, S/milage, °C-ute, D Date, Generations, Perfume, Johnny's west, Nobody knows, AKB48 és az összes albanda, Super girls, One ok rock, Orange Range, Keytalk, Girugamesh, teh Kiddie és Asian kung fu generation... most hirtelen ennyi jutott eszembe pop rock vegyesen, a visual keit inkább kihagytam, de ha az is jó, csak szólj :D ^^ Majd írd meg, hogy melyikek tetszettek :)
2014. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AKB48 :D láttam, hogy már az előző válaszoló is írta, de én kiemelném :)
2014. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Scandal, Stereopony...
2014. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Találtam pár nagyon jót csak mostanában nem nagyon értem rá keresgélni. És még most sem néztem meg az összeset.
2014. jún. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!