Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket is idegesít, hogy...

Titeket is idegesít, hogy nektek keményen kell tanulni, hogy ha dolgoztok akkor legyen egy jó állásotok, míg olyan HÜLYE, az egyetemet kijárni, ha megpróbálná sem tudná sztárok mint Nicki Minaj egy hónapban keres annyit, mint ti 1 évben?

Figyelt kérdés
Engem nagyon............
2014. jún. 24. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én zennész is vagyok, de van diplomám is, és dolgozom, a zene csak hobbi. Egy darabig bántam, de már látom, hogy jól döntöttem. Nem akarok csicskabáb lenni, mint Nicki Minaj vagy Katy Perry, akiknek ugyan szép hangjuk van, de tolják alájuk a zenét, a marketinget és az image-t, nekem is drogoznom kéne, hogy elviseljem a nem önerőből elért szárságot. Arról már nem is beszélve, hogy ők azért keresnek nem egy hónap, hanem egy hét alatt annyit, mint én egy évben, hogy elviseljék, hogy annyi ember gyűlöli őket nyíltan, amennyi ember a Sziget Nagyszínpad előtt nem fér el. Nekem nincs az a pénz, amiért ilyenné tenném az életem. Olyan viszont szívesen lennék, mint Dave Grohl, aki önerőből csinálta meg hosszú évek alatt ilyenre a Foo Fighterst, vagy a Muse zenekar, akik szintén magukat csinálták meg, de azok a zenészek is, akiket nem szeretek, de nem megcsinálva lettek, hanem a management ellenére keményen megírták a számaikat, és jót alkottak maguknak, magukból. Na, tőlük meg ezért nem sajnálok egy fillért sem. Az másik kérdés, hogy nekem ez még nem sikerült, de hát nem véletlenül nem világhírű minden zenész, kell hozzá piszok sok szerencse, hogy legyen egy egy emberként működő kreatív zenekar, megfelelő pénz az eszközpark fenntartásához, rendezett, de nem felhőtlen családi illetve magánélet, ingergazdag környezet, és nem árt olyan helyre születni, ahol az amatőr zenekarokat a népesség méreténél fogva nem 30, hanem 1400 ember nézi meg átlagosan egy koncerten. Na, EZT irigylem.
2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én meg azt, hogy ki vagyok téve egy csomó stressznek az egyetem miatt, és azt sem tudom, hogy csináljak 5öst a vizsgáimból, és látok egy olyan agyfelb.szó zenét, mint amit Lil Wayne-nek meg Nicki Minajnak sikerült összehozni, és kapnak milliókat. én inkább elviselem a sok utálkozó embert, csak kapjak annyi pénzt mint ő. én végigszenvedem az egész életem, ő meg éli a szpé kis világát, oda megy, ahova akar, ahova én soha életemben nem fogok tudni. inkább utáljon mindenki de tudjak elmenni a világ minden részére, mint szeressenek, de ne tudjam élni az álmaimat(utazni).
2014. jún. 24. 22:22
 3/9 A kérdező kommentje:
és több stressz ér egy nap, mint őt egész életében.... egyszerűen utálom ezt...
2014. jún. 24. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen biztosan kiakadsz, de minél előbb keress fel egy szakembert. Súlyos önértékelési és stresszkezelési problémáid vannak.
2014. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem akadok ki, mert nem ismersz.
2014. jún. 25. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar.

A kapu mindenki előtt nyitva áll.

2014. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh igen? Az Gondolod neki mindig is olyan könnyű élete volt? Szerintem neked fogalmad nincs miken ment át gyermekkorától kezdve!!!!

Tessék ezt olvasd el és utána irigykedj:

[link]


Rengeteget szenvedett az alkoholista, dogfüggő apja miatt aki rájuk gyújtotta a házat, hogy megölje Nicki anyját, emiatt öt évesen elköltöztek Amerikába és elkellett hagynia az otthonát, nagymamáját akik addig nevelte és akit nagyon szeretett. Szörnyű körülmények között nevelkedett, nagy szegénységben és mikor próbált feltőrni folyton csak visszautasításokat kapott.

Most hogy már befutott igaz hogy sokat keres, de ahogy egy előző válaszoló írta rengetag útálója.

Viszont ő hajnaltól késő estig dolgozik, fellépések, műsorok, forgatások, felvételek stb. és alig alszik nap mint nap.

Szabad ideje lényegében tényleg csak akkor van ha elutazik valahová, és akkor is állandóan paparazzik vannak a nyomában, aki csak azt lesik mikor vét egy kis hibát, amiből hatalmas bulvár hírt lehet keríteni.


Ha szerinted neki olyan könnyű sorsa volt, akkor TE VAGY HÜLYE! És egyátalán te honnan tudhatnád mire lenne képes és mire nem ha akarna?

Jól mondta az előttem szóló a lehetőség mindenki előtt nyitva áll, járd be te is azt az utat amt ő, és csak utána jártasd a szád.


Nicki rendkívől tehetséges, és sokat szenvedett, dolgozott és dolgozik is mai napig a sikerért, és teljes mértékben meg is érdemli azt! :)

2014. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 nagyon igazad van.. Amugy ezt nem azért mondom mert szeretem de akárki másra is mindhatnám akit utálok. Egyébkènt ha megfigyelted volna aki gazdagon születik sose lesz sztár, nincs akarat erelye világsztárok mindig olyan emberek lesznek akiknek nincs meg valamilyük az életben és tudják a célt, tudnak miért harcolni. Neked is sikerülne ha akarnád. Nem gazdagnak születnek ők csak azokká akarnak válni.
2014. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem. Nicki Minaj egy fekete nő, és mind olyan, alapból hátránnyal indul BÁRMILYEN ágon, nem csak a zeneiparban. Ennek ellenére az elsőszámú női rapper, ami hatalmas szó. Nicki Minaj egy borzasztó tehetséges rapper, és az eddigi legsikeresebb női rapper. Arról nem beszélve, hogy intelligens, és a női emancipációt és szexualitást támogatja. Nem sajnálom tőle a sikert. Ha te igen, akkor talán te vagy túl keserű személy és egy jó alapos nézőpontváltáson kéne átesned.

Főleg úgy, hogy én se énekelni, se rappelni se táncolni nem tudok.

2014. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!