Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A QUEEN együttes One vision...

LACI115 kérdése:

A QUEEN együttes One vision c. számában az utolsó két szó hogyan értelmezhető, mire utalhat?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban értem a számot, hogy miröl szól. A szám végén a "fried chicken" -t nem tudom hova tenni.

2014. jún. 25. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán poén, sok poénos szövegük volt, elütik a dolgok élét humorral.
2014. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szabó Ráli válasza:
100%

jah, szimplán poén. egyébként sokszor játszottak ilyenekkel, pl:

- a Dancer című számuk végén van egy ilyen: "Guten Morgen Sie wünschen gweckt zuwerden". ezt asszem a gitáros vette fel az egyik hotelszobában amikor reggel automatikusan ébresztették és annyira megtetszett nekik hogy bevágták


- My Baby does me: az elején Freddie M. bemondja, hogy "Turn it up a bit pleeeese" (szerintem nem volt elég hangos neki felénekléskor és beszólt a keverőpultba, ez is sztem bennemaradt és jót tett neki)


- a csúcs szerintem az "I go crazy" címűben (ami arról szól hogy elviszi a csajt (pasit??? :D) buliba de annak nem tetszik) a következő strófa:

"So I ain't gonna go and see the Rolling Stones no more

no more /

I don't wanna go see Queen no more no more"

2014. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!