Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Jrock együttest szeretn...

Melyik Jrock együttest szeretnéd még magyarországon látni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Dir en Grey, The GazettE, 12012, Girugamesh, meg még Anna Tsuchiya-t, de az nem jrock...

Amúgy most hogy volt Miyavi(gyűlölöm azt a fazont, megtudnám ölni egy kanál vízben...) meg most jön az LM.C (Nem igazán tetszik a zenéjük, 1-2 számot meghallgatok oszt' jóval...) meg a Gothika... (hááát...nem igazán ismerem őket...) szóval...itt lenne az ideje, hogy jönnének, azoka is, akiket már leírtam!!!

2010. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Suicide Ali!!!!!!!!!!
2010. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Semelyiket
2010. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Dir en Grey és Girugamesh. Azokra is csak azért mert (szerintem) nem lenne sok fangirl. Miyavin voltam, de az a vinnyogás amit ott lerendezett jó pár csaj... hát köszönöm többet nem :D Lm.c-t meg nem bírom.
2010. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát én személy szerint baromira örülnék már egy SuG-nak de sjana ők itthon még annyira nem ismertek... persze lassan jönnek az ilyen divatbandák mint a gazette meg az ancafe... LM.C nek örülök nagyon.


Szívesen látnám én is a Girugämesh-t, és mindent megadnék egy DJ Sisen-ért... *-*

2010. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
46%
én a Gazettet de naon. azt hallottam h nyáron jönni fognak=) hát naon rem h ez igaz=)=D
2010. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ez komoly? nyáron? hú akk márir nőtt a programtáram:D:D kösz az infót még ha nem is tuti:D:D
2010. jan. 22. 23:04
 8/18 anonim ***** válasza:
kajak jönnek nyáron?:OO *-*
2010. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
majd ha látod a HIVATALOS oldaukon feltüntetve, hogy Hungary, és mellette van egy dátum, akkor már elhiheted, de szerintem ez MÉG csak pletyka h jönnek!
2010. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

the Gazette, SuG őket nagyon megnézném.

Miyavin nem voltam, mert nem jön be.

Viszont már volt LM.C és nagyon jó volt a koncert. Mindent beleadtak.

És most nemsoká itt a Versailles koncert és utánna a Despa... Az utóbbi kettő azért jó (:

2010. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!