Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki, hogy lány létemre a...

Ciki, hogy lány létemre a Rammstein a kedvenc együttesem?

Figyelt kérdés

Lehet hogy bután hangzik a kérdés, de annyira zavar, hogy a közvetlen környezetem, iskolatársak, haverok stb. lenéz és cikiz emiatt. Azt mondják, hogy ez férfiaknak való, és így nem kellek egy normális fiúnak sem, mert ez nem lányos dolog. De én ezt nem értem, ez tényleg ciki???

22/L



2014. jún. 29. 20:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
Mivel rettentö trágár a szövege, ezért eléggé az. A legtöbb tininek van ilyen fázisa, idövel kinövik, de nálad nem tudom, hogy ez bekövetkezik-e még.
2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Nem kedvenc együttesem (olyan nincs is :D) de van egy két számuk ami tetszik. Németül énekelnek, azt meg úgy sem értem, de amúgy sem zavar ha csúnya. 24/F
2014. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen magadtól is el kéne dönteni, hogy mi a ciki, vagy sem.

Rammstein egy igen jó zenekar. Több millió rajongója van. Sokan lányok. Nem értem, mi lehet benne ciki.

2014. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Vad-Ász ***** válasza:
100%

Neme ciki.Még kicsit se az.

Inkább szuper , hogy birod őket és mégjobb,hogy nem vagy plázapics@.

2014. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

"Rettentő trágár a szövege...", "Idővel kinövik"...

LOL!

Megvolt a nap vicce!

Mert az aztán sokkal jobb dalszöveg, hogy "black and yellow", meg "work hard, play hard", meg a tosz tudja mik.


Én azt mondom, hogy ezekhez a zenékhez pont hogy fel kell nőni, nemhogy kinőni.

2014. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

első metal zenekar amit megidmertem...

most visszanézve inkább picit túl kedves néha és nem elég agresszív a zenéjük

16f

2014. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem vagyok tini, igaz már akkor is ők voltak a kedvenceim, de nem azért mert trágár és az hű de jó...van ott mögöttes tartalom is, és a legjobb számaik pl. Ohne Dich vagy Rosenrot...hát minden, csak nem trágár.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Én személy szerint tudom hogy nem ciki, nem azzal van a baj hogy én nem tudom eldönteni, hanem az, hogy emiatt szólnak le, és nem tartanak "Nő"-nek....érdekes..

2014. jún. 29. 22:42
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen még a cikiséggel vagy elfoglalva? Jó Ég!!! Hát, tényleg bután hangzik a kérdés, ebbe beletrafáltál.:) Nincs olyan, hogy egy zenét csak fiú v csak lány hallgathat. És olyan nincs, hogy ciki az ízlésed. Különben is, állítólag szereted a Rammsteint, miért kérdőjelezed meg akkor a királyságosságukat, és miért nem hagyod figyelmen kívül, akik beszólongatnak miatta? Azt hallgatod, amit szeretsz, és ki is mondod, hogy a Rammsteint, más akkor ne szóljon bele! Miért, most jobban örülnének ,hogyha olyat hallgatnál , ami nem is tetszik, csak hogy megfelelj a "trend"-nek? Meg hogy a szemükbe hazudnál, hogy szereted azt a másikat, nem vállalod fel, hogy a tényleges kedvenced a kedvenc, az olyan, mintha égőnek tartanád őket, pedig valójában rajongsz értük. Ne tagadd le/ meg őket; és ne törődj azokkal, akik beszólongatnak miatta, semmi közük hozzá, csak felmerült a zenetéma, és akkor elmondtad, hogy milyet szeretsz. Aztán mentek tovább a beszélgetésben, ennyi; attól, hogy mit szeretsz, nem leszel több vagy kevesebb; meg h milyen zene esik jól, azon úgy sem tudsz, különben is, minek akarnál, mások kedvéért- változtatni?
2014. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, bár szerintem nem vettél figyelembe egy mondatot amit mondtam: "Én személy szerint tudom hogy nem ciki, nem azzal van a baj hogy én nem tudom eldönteni, hanem az, hogy emiatt szólnak le, és nem tartanak "Nő"-nek..."

Én nem kérdőjelezek meg semmit, és a cikiséggel sem foglalkoznék kimondottan, de elhiheted, hogy zavaró, amikor a "barátaim" nem hívnak el bulizni magukkal, azzal az indokkal hogy "nekem gáz a zenei stílusom, és nem illek diszkóba...a lányok pedig fújjognak rám, mert szerintük nem tudom mi a trendi"

2014. jún. 29. 23:38
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem is igazi barátok akkor:S Szerintem keress értelmesebb társaságot; hogyha a zenei stílusod miatt kívül rekedsz a kis társaságukon:/ Nem is értem , olyanokkal együtt miért akarnál elmenni bulizni, akik esetleg emiatt szégyellnek téged. Azok nem igazi barátok; hát, ha meg nem túl nőies, akkor is, kit érdekel!:D Most ne akarjanak már téged beszabályozni, meg csak akkor mennek el bulizni veled, hogyha olyanra formálhatnak, amilyennek ők akarnak látni! Aki szeret, de tényleg, azt nem érdekli a zenei stílusod. Mondtad nekik egyáltalán, hogy szívesen mennél velük? Mert ha mondtad, és így is otthagytak, hát akkor... :s Nem is érdemesek ilyenek a társaságodra sztem:S Kár miattuk idegeskedni; ilyenekkel minek mennél el bulizni?
2014. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!