Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitár legyen Ltd alexi...

Melyik gitár legyen Ltd alexi 600 vagy synyster schecter costum s a többi lent?

Figyelt kérdés
Heló fontos döntéshez kellene segítség most készülök új gitárt venni vagy synyster schecter costum s-et vagy ltd alexi 600 at véleményt szeretnék a 2 gitárról olyanoktól akik már játszottak valamelyiken vagy akinek van valamelyik ne írjon olyan akinek még sose volt a kezébe ilyen mivel olyat hogy a syn nek 2 hangszedője van míg az ltd nek csak 1 azért több műfajban lehet használni vagy hogy az ltd olcsóbb szóval nem ez érdekel na engem a személyes tapasztalatok érdekelnek mind 2 gitárt kipróbáltam már de nem tudok dönteni aki tud segítsen aki a sima syn costumrol tud valamit természetesen az is írjon az is segítség előre is köszönöm :

2014. jún. 30. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Basszus, ha már játszottál rajtuk és nem tudsz dönteni, akkor szerintem egyik se való neked... :)
2014. jún. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azèrt nem tudok mert mind2 kiba... .szott jò ès ndm tudom hosszú távon melyik lenne jobb :D enyi ezèrt kèrtem tapasztalatokat
2014. jún. 30. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg mind a kettõt.
2014. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha megoldhatò a kérdès kifejtèsèben lèvõ emberek válaszoljanak :) Akinek van vagy volt :D
2014. jún. 30. 09:14
 5/5 No Name 80 ***** válasza:
Most rossz leszek és úgy válaszolok, hogy egyikkel sem játszottam még. Én a Schectert venném mert: Mégis csak a világ egyik legismertebb bandájának a gitárosa használja, aki az egyik legjobb gitáros akit ismerek (persze vannak akik jobbak). A lényeg, hogy az biztos nagyon jó minőségű, különben egy Synyster Gates rangú gitáros nem használná fő rendszerességgel. Persze gondold át azt is, hogy neked melyik tetszik kinézetre jobban. Nem tűnik nagyon fontosnak, de az. Mert ha nagyon tetszik ahogy a gitár kinéz akkor biztos fel is fogod venni és fogsz rajta játszani, ráadásul, ha szeretnél írni rajta valamit akkor esélyes, hogy könnyebben jönne az ihlet.
2016. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!