Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nekem milyen köröbelül a zene...

Nekem milyen köröbelül a zene "stílusom-ízlésem"?

Figyelt kérdés

Kedvenceim többek között:

~Nirvana, Depeche Mode, Kispál és a borz, Metallica Nothing Else Matter-je, Cranberries Zombie-ja, Lana Del Rey, Iggy Azalea, Azelia Banks, Karanyi, Magashegyi Unerground, Anna and the barbies, Pétergy Bori Hajolj bele a hajamba, ATTILA: Party with the Devil-About That Life, Florenve+Manchine, Gossip.

Ik, sokat írtam, de ők azok, akiket szeretek hallgatni. De legfőképpen Lana.

13/F



2014. júl. 2. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, mainstream felé tendálva.
2014. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Eléggé kifejletlen, nincs meghatározható stílusod azok alapján, amiket írtál. Minden van itt, olyanok is, amik esetleg nem állnak közel hozzád. Nagyon sokat írtál. Ez azt jelenti, hogy nálad nincs akkora különbség a kedvenced, és azok között akiket csak bírsz. Én csak annyit írtam volna, hogy Green Day, Cher, és Bon Jovi. Mindössze ennyit. Nekem ezek az előadók különösen kiemelkednek a többi közül, nagyjából az én stílusomat is képviselik, és stílusuk hasonlít is egymáséra. Persze nem azt mondom, hogy ugyanaz, de nincs akkora különbség köztük, mint a "Cranberries Zombie-ja" és mondjuk Iggy Azalea között. Teljesen más kor, teljesen más felfogás, teljesen más érték. Ezek nem képviselik a te stílusodat (már ha van). A Cranberries-től csak egy számot szeretsz. Nem kellett volna beleírnod, mert ezzel nem jellemzed magad. Nagyon valószínű, hogy a sok felsorolt előadóknak is csak néhány számát hallgatod. Még nem igazán alakult ki a stílusod, de lehet, hogy majd szépen lassan ki fog. :)

15/L

2014. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy lerövidítsem: Lana Del Rey, Nirvana, Depeche Mode, Magashegyi Unerground.

Ha "még jobban": az első és az utolsó. :)

2014. júl. 2. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt a négyet nézzük talán grunge
2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmiképpen sem grunge... csak a nirvana az. szerintem is "vegyes", átlagosan ízléses, a jók közül.
2014. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifejletlen, még felületes az ízlésed... De jó felé halad :)
2014. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!