Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért tartják úgy, hogy a...

Miért tartják úgy, hogy a Core műfajok nem igazi rock/metál műfajok, és tartják pózernek azt, aki ezeket szereti?

Figyelt kérdés
Én például a metalcore-t szeretem, kövezzetek meg.:D

2014. júl. 2. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb core zene már fantáziátlan, de nem mondom, hogy nincsenek jók... Pl Trivium az isten király, ami most eszembe jutott. Van egyedi stílusuk. De a legtöbbjét kb egy név alá lehetne venni mert ugyan az.

Ha hallgatnál heavy metalt, death metalt, black metalt, thrash metalt akkor tapinthatónak találnád a külömbséget a core zenék, és a metál között.

És nincs ebbe semmi kövezni való, mindenki azt hallgat amit akar.

Pózernek meg mindenkit elhordanak, attól még lehet jó zene, hogy pózer valamelyik banda :D Pl Gorgoroth, Mayhem, Marduk stb...

2014. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A Gorgoroth-ba belehallgattam, és mostanra a kedvencem lett :D

2014. júl. 11. 12:12
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, egyébként amikor a választ írtad, hallgattam a műfajokat, habár inkább heavyt és thrashet - csak nem tudatosan, hanem tapogatózva, kezdőként:D

Rendre kicsit jobban megismertem a műfajokat (úgy hogy kb. legtöbbről kapásból megmondom hogy az mi), így visszaolvasva pedig teljesen igazad van, érezhető nagyon a különbség (metalcore-t se hallgatok már:D).

Tehát végülis tapasztalat-idő-ismeret kérdése az egész (na meg ízlésé, de az már más tészta).

Amúgy most hogy visszaolvastam csak fogom a fejem, hogy nem ismertem a Triviumot, Gorgorothot, Mayhemet, Mardukot...:D

Még egyszer köszönöm a válaszod :)

2014. szept. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!