Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen VOLT a Skillet koncert?

Milyen VOLT a Skillet koncert?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem tudtam ott lenni a VOLT Fesztiválon, mert még kicsi vagyok hozzá :S és a Skilletet is csak a monitoron keresztül tudtam nézni :/

Milyen élményeitek, tapasztalataitok voltak a koncerttel kapcsolatban? :)

A válaszokat előre is köszönöm! :D



#rock #Skillet #VOLT Fesztivál #John Cooper #Korey Cooper #Seth Morrison
2014. júl. 3. 00:35
 1/4 anonim válasza:
Nagyon jo votl , legjobbak!
2014. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első sorban üvöltöttem és iszonyatosan ütött. Nagyon közönségcentrikusak voltak, mint mindig. Legközelebb, ha lesznek a környéken szerintem ne hagyd ki, még ha szülővel is kell menni ;)
2014. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Olyan féltékeny vagyok most rátok :S

Hát a szüleim nem hinném, hogy eljönnének velem. Ha majd mégegyszer jönnek, akkor kicsit nagyobb leszek, és a szüleim talán elengednek egyedül/barátokkal.

2014. júl. 6. 23:01
 4/4 C0r3 válasza:
Isteni volt. Minden számot végigtomboltam. A címeket nagyon jól felvezette. Pl.: If u are not happy, it's not me, it's you. (Valami ilyesmit mondhatott :D) Szóval király volt. Nekem top1es az egész VOLT-on. (16F)
2014. júl. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!