Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Green Day...

Melyik a kedvenc Green Day albumotok és miért?

Figyelt kérdés

Gondoltam, már régen volt kérdés, szóval kiírok egyet. :D

Indokoljátok is meg, ha lehet. Köszi :))



2014. júl. 3. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
1039/ smoothed out slappy hours, Nimrod. És fogalmam sincs, miért ezek a kedvenceim, alapjában véve mindegyiket szeretem. F/16
2014. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
American Idiot. Imádom a dalait, a szövegüket, a dallamukat. Tömény Green Day az összes :)
2014. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
100%
A Dookie, és az American Idiot. Utóbbit szövege, történetei, egyedisége, rejtett üzenetei miatt, előbbit szintén pár hasonló ok miatt, és azért mert a legjobb.:)
2014. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

American Idiot, Nimrod, Insomniac

De ha egyet kell választani, American Idiot.

Túlságosan konkrét indokokat nem tudok felhozni, jók a szövegek, a zene, Billie Joe hangja...

2014. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

1039-mert jó a dallam és a szöveg

Kerplunk!-mert jó a dallam és a szöveg

Dookie-mert jó a dallam és a szöveg

Insomniac-mert jó a dallam és a szöveg

Nimrod-mert jó a dallam és a szöveg

Shenanigans-mert jó a dallam és a szöveg

Warning-mert jó a dallam és a szöveg

American idiot-mert jó a dallam és a szöveg meg a háttértörténet

21st-mert jó a dallam és a szöveg meg a háttértörténet

¡Uno!-mert jó a dallam és a szöveg

¡Dos!-mert jó a dallam és a szöveg

¡Tré!-mert jó a dallam és a szöveg


Mondjuk én személy szerint szinte csak Green day-t hallgatok (4-5 szám tetszik a Skillet-től de ezt leszámítva semmi mást nem hallgatok)


U.i.:Remélem az International Superhits-en kívül semmit em hagytam ki :)

2014. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Insomniac.

Nem tudom miért, de ez nőtt leginkább a szívemhez.

2014. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Warning és American Idiot.

Furcsa, hogy pont azt a kettőt emeltem ki amelyik a lehető legtávolabb áll egymástól stílusban, de egyszerűen ez a két album az, amelyiken azt érzem, hogy egy töltelékdal sincs rajta és bármelyik track megállná a helyét klippes nótaként is.

A Warning egy nyugis, poppos hangzású, kissé táncikálós lemez, amit akár az idősebbek társaságában is bátran be lehet rakni. Az American Idiot meg 57 percnyi tömény rockzúzda. Nincs lacafacázás, az az album egyszerűen leviszi a fejed ha elkezded hallgatni, mert teli van energiával!

Véleményem szerint ez a Green Day eddigi két legjobban eltalált albuma. :)

2014. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
American Idiot, és Dookie. A szövegük, és az üzenetük szókimondó, és igaz. A dallamuk fülbemászó. Az összes albumukat imádom, de ha választanam kell, ezeket mondanám. 15/l
2014. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 JohniDaren ***** válasza:
100%

A kedvenc bandám!

Minden dalt imádok, de megpróbálok választani albumot és kifejteni miért.

1. 21st Century Breakdown - Ez az album volt az, ami megváltoztatott, megtaláltam önmagam, annyira őszinte pont mint én. És ezeket a dalokat sosem tudom megunni, minden alkalommam mikor erről az albumról hallgatok dalt ugyanúgy átélem és úgy érzem kicsit rólam szól.

2. American Idiot - Szintén őszinte és imádom a dalok közti kapcsolatot, a történetet amit elmondanak és szintén teljes át tudom érezni a zenét.

3. Warning - Teljesen más mint az előző kettő, de mégis fantasztikus. A hangzásvilág, a hangszerelés és szintén az extázis.


Ha a válogatáslemez is ér, akkor az International Superhits! a harmadik, mivel ezen vannak a legjobb számok.

2014. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyiket másért szeretem:)

Van egy különleges hangulata a számaiknak , amikor hallgatom őket , akkor elfelejtem minden gondomat és megnyugszok. Ezenkívül a dalszövegeikkel is egyetértek ,valamint tudok azonosulni azok mondanivalójával. Na és persze kihagyhatatlan ebből a véleményből , hogy Billie hangját is szeretem. A Smoothed-től kezdve a Tré-ig mindegyik korongjukat szívesen hallgatom , de legtöbb kedvencem talán mégis az American Idiotról van , példának okáért ott van a Jesus of Suburbia ,amihez sok mindent szoktam társítani , sok kedves emlékem is fűződik hozzá , a szám hallgatása boldogsággal tölt el és még erőt is ad számomra. Mindezek mellett a dalszövegeikben ott van még az igazság is (american idiot), amivel szintén egyetértek:)

Aztán ott van még a "mindenki kedvence" a Boulevard Of Broken Dreams és még sorolhatnám.

2014. júl. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!