Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sennheiser MX 170 vagy MX 270...

Sennheiser MX 170 vagy MX 270 szerintetek jó fülhallgatók?

Figyelt kérdés

Ezen kettő fülhallgató közül szeretném valamelyiket megvásárolni, mert azt halottam, hogy ezek nagyon olcsók, de jók is, csak nem tudom, hogy ilyen olcsón valóban így van-e?!

Igazság szerint nincsenek nagy igényeim, mert adott egy Sony XPERIA U- és az ahhoz kapott nagyon egyszerű olcsó fülessel is meg voltam elégedve csak már 1 éves és már nem működik mert megtört a kábele!

Mert az imént a TESCO-ban vettem egy 1700 Ft os ilyen Sony MDR-EX10LP hallójáratosat de nagyon kényelmetlen is és leírhatatlanul rossz volt hangminősége szinte irritálta a fülemet!

Tehát azért gondolkodtam az imént fent említett kettő közül valamelyikébe, mert ezt sokan dicsérték, persze olyan is van aki azt mondta, hogy nem jó, de nekem az bőven elég ha megfelel az alap XPERIA U hoz kapotthoz a hangminősége és a basszusa!!

És még annyit, hogy egyáltalán fog ez működni az XPERIA U val kompatibilis vele egyáltalán mert volt már olyan amit nem ismert fel és nem szeretném, azt, hogy megint kidobom rá a pénz és semmi!

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. júl. 3. 16:38
 1/1 A kérdező kommentje:

Igazság szerint tudom ,hogy egyikük, sem olyan jó, de nekem nem fontos, az hogy egy igazi drága cucc legyen!

Engem csak az érdekelne, hogy a MX 270 mert ezt rendeltem, meg, hogy jó-e a Sony XPERIA U-hoz és hogy van e olyan a minősége mint a ehhez a telefonhoz alapból adottnak?

Vagyis, hogy ne legyen az a nagyon pocsék irritáló hong minőségű amit a minap vettem Sony MDR-EX10LP, mert ez szinte irritáló, a lényeg az ,hogy azért hallgatható legyen, és nem akarok vagyonokat rákölteni!

2014. júl. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!