Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismeritek a koreai bandát a...

Kicsipa kérdése:

Ismeritek a koreai bandát a boyfriendet, és ha igen akkor mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem nagyon hallgattam őket mert szerintem nem volt bennük semmi különös egy zenét szerettem az I yah-t , de most az Alarm és az Obsession című számuk nagyon tetszik és az új koncepciójuk mert eléggé megváltoztak és jobban is néznek ki:D Viszont az ikreket eddig is imádtam:)
2014. júl. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is szeretem őket.Nekem is az ikrek a kedvenceim.
2014. júl. 7. 09:14
 3/11 anonim válasza:

Nekem ők az első számú kedvenceim! A kezdetek óta imádom őket. Már számtalan koreai bandát hallgattam, de valahogy egyik sem ragadott meg úgy mint a Boyfriend. Valami van bennük ami teljesen lenyűgözött.

Már három éve, hogy debütáltak és igen nagy változásokon mentek keresztül. Hála nekik én is (jó értelemben) :)

2014. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj,de aranyos vagy.Nekem is ők a kedvenceim.Köszi,hogy válaszoltál.
2014. júl. 8. 14:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és mi a kedvenc számotok tőlük?
2014. júl. 8. 14:24
 6/11 anonim válasza:
Szinte mindet szeretem. De ami a lelkemig hatolt az a Janus. Aaz első másodpercben megfogott. A másik amit még nagyon szeretek az a Love Style. Kiemelném még a Party Plane-t, az Obsession-t, az Alarm-ot, a Hitomi no melody-t, a My avatar-t és a Mystery-t. Ezeket napi szinten hallgatom. A többi zenéjüket pedig ezek után. Mikor melyiket :-)
2014. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgy örülök,hogy ennyire szereted. nekem is a kedvenceim közé tartoznak. Hallgasd meg az 5th-t is ez is egy új daluk.
2014. júl. 10. 14:32
 8/11 anonim válasza:
A start up-ra gondolsz? Mert azt is szeretem :-)
2014. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam.
2014. júl. 11. 10:23
 10/11 anonim válasza:

Super Junior

az is jó

föleg a mr simple cimű számuk :D

2014. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!