Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha úgy nézek ki mint Alex...

Ha úgy nézek ki mint Alex Turner akkor majd jönnek a csajok?

Figyelt kérdés
Már teljesen reménytelen a helyzetem és aszt gondoltam hogy plasztikai műtétre vetem magam és át operáltatom magam olyanra mint alex turner. Szerintetek csajok akor joban fogok kinézni?:/// már naon kéne egy csaaaajhh éss ez az egyetlen őtletem szval jah. Sztetek skierülni fogg? És akor majd leszpnak a csajok meg ősze jönek velem?
2014. júl. 8. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu a kérdés vagy vegyél kézbe egy helyesírási szótárt, de sürgősen.
2014. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Ki a tököm az az Alex Turner?
2014. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Alex Turner az Arctic Monkeys enekese. De amugy varrasd at magad szerintem majd megaltjuk mi lesz es hogy leszpnak e a lanyok vagy lesz e baratnod.

Najo vicc volt, de ez szerintem elegge szanalmas, hogy ilyen kerdest teszel fel. Akik Alex Turnert szeretik azok nem csak azert szeretik ahogyan kinez hanem mert o Alex turner a szemelyisege meg minden ami vele jar, azert szeretik. Vagy a szemelyiseged is at akarod operalni? estelg szeretnel licitalni ebayen Alex Turner szemelyisegere is? Bocsanat az ekezet hiany miatt, nem magyar a gepem.

2014. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább Mc Zsolax ra operáltasd magad. :D
2014. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Alex Turnernek tök átlagos feje van, és hozzá nagy orra, zenében a Beatlest lopte kezdetben (legalábbis azt hiszi, pedig nem sikerült), a James Dean-es dzsekijétől meg nem lesz az. Ha nem lenne híres ember, senkinek nem tűnne fel.


21/L

2014. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti kamu kérdés :D De ötletes.

De attól önmagában nem leszel jó hapsi, ha olyan lesz arcod.


Alex meg igenis jól néz ki, ne bántsátok már. Szexi az orra is, a szemei meg tök szép mély barnák.

Mostanra sajnos nagyképű lett vagy csak megjátssza, de ettől még nagyon tehetséges, meg egy igazi egyéniség. Felismerhető a hangja 1000 közül. "Beatlest próbálta lopni kezdetekben" lehet, de mint minden banda, eleinte a Beatles is másokat utánozott, amíg ki nem forrt a saját stílusuk :)

Nekem a régi Arctic kicsit jobban tetszett, mint a mostani, de még mindig színvonalas, értékelhető, HANGSZERES zenét csinálnak ami kiemelkedik ebből a mai szenny zeneiparból.

2014. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Alex meg igenis jól néz ki, ne bántsátok már. Szexi az orra is, a szemei meg tök szép mély barnák. "


Hát ezen most vitatkozhatnánk, de nyilván ízlés dolga, szerintem nem néz ki jól. Attól nem lesz szexibb, hogy jó zenét játszik, és a kérdező most (ha kamu is), szigorúan a kinézetéről beszélt.

2014. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó hát, én nem rúgnám ki az ágyamból az tény :D

Sajnálom, nekem meg az ilyen agyonsztárolt szépfiúk, mint Mario Casas-ok meg Chaning Tatum-ok, 13éves kislánynak kinéző Justin Bieberek nem jönnek be. De még szerencse, hogy különbözünk :)


De függetlenül a kinézettől, ahhoz egy olyan személyiség, kisugárzás kell, hogy vonzd a csajokat :D

2014. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alex Turnernek nem azonnal Justin Bieber az ellentéte. :D Pl. egy Jon Bon Jovi inkább. :D


A kérdezőnek: bár akérdés kamuszagú, de nyilván a plasztikai sebész hozott alapból dolgozik. Ha csúnya a fejed (már bocs a kifejezésért), akkor sem leszel Brad Pitt, ha fejre áll az orvos műtét közben.

2014. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze h jól néz ki. Te meg nyomorult vagy^^

Istenem:') miért másolná a Beales zenéjét nem is hasonlít, de te nagyon okos vagy:) Sok féltékeny hülye:)

2014. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!