Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Körülbelül mikor jelenik meg...

Körülbelül mikor jelenik meg az új Slipknot lemez?

Figyelt kérdés
Tudtommal pontos idő még nincs, de mégis nagyjából.
2014. júl. 8. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nemrég posztoltak valami kisfilmet, és most mennek a találgatások, hogy ez a Knotfest reklámvideójának előzetese, vagy egy új videoklip jön majd... Olvastam valami olyasmit is, hogy akkor adják ki az új albumot, mikor megkezdődik a Knotfest...


[link]


Izgatottan várom a fejleményeket!! :D

2014. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, és adott egy interjút pár napja valamelyik rádióban, miszerint már szinte készen van az album. :)


[link]

2014. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aha, ezt már énis olvastam. :) azér köszi az infokat. Hát nagyon remélem hogy ősszel már jön, mert már nagyon várom. :)
2014. júl. 15. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy "...Corey adott egy interjút..." :D
2014. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már a Knotfesten fognak új számokat játszani (nem Japánban) és aki oda elmegy adnak letöltő kódót, amivel ingyen megszerezhetik az albumot. Azóta már három album teaser is kint van, nagyon izgatottan várom hogy milyen lesz :)
2014. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha. :D neked hogy tetszik? én azt mondom nemrossz, bár Corey hangja kicsit más, és azért az album többi száma remélem még jobb lesz. Nem mintha ez rossz lenne, csak egyszerűen 6 év várakozás után valami nagyon ütőset várna az ember. Ja és Corey is azt mondta, hogy nem fogunk csalódni, mert ku@vajó album lesz. Hát úgy legyen. Egyébként szerintem ilyenkor az elején úgyis a kevésbé jó számokat adják ki először, hogy a legjobbak akkor üssenek, mikor kijön az album. Am az album megjelenéséről sajna még most sincs pontos dátum... :/
2014. aug. 3. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, én úgy voltam vele, hogy inkább nem várok el semmit, csak annyit remélek, hogy olyat mutatnak, amitől nem fogom őket kevésbé szeretni, bár ennek elég kicsi az esélye, mert Coreyt imádom :D

egyébként, nekem baromira tetszik, én az All Hope Is Gone-ért is odáig voltam, pedig azt sokan lemondták, hogy nem elég "Slipknotos"...

kíváncsi vagyok, hogy az új dobossal mennyire lesznek összhangban, bár Joey-t nehéz lesz felülmúlni, de drukkolok neki, és azt kívánom, hogy a többi maggot ne utálja őt annyira, ő nem tehet semmiről :D Paul posztját meg nem tudom, ki viszi tovább, arról nem találtam cikket, de mindenesetre én nagyon várom, hogy mit tesznek elénk :) főleg, ilyen hosszú idő után! :D

2014. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ééés íme a vadonatúj videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=sgA7KIwKlOE&feature=youtu.be :P
2014. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!