Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani a One Direction...

Kill The Sexplayer kérdése:

Tudtok mondani a One Directionnél jobb együtteseket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az a legjobb xD
2014. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Csak olyat tudunk mondani.
2014. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a 100 tagú cigányzenekar, vagy Tesco Disco... gyakorlatilag bármi más
2014. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy Beliectioner vagyok.

Nem ertem minek kell oket igy leszolni, Ok teljesen normalisak, jo, fiatalos zenet jatszanak, es ez melle meg mind szuperhelyesek is. Most egy a szinpadon hadnemondjammitcsinalo Miley Cyrus annyival jobb mint Ok, igaz? Szanalom. A One Direction orok! Es nem szamit mennyi utalkozo, irigy ember van akinek annyira unalmas es semmilyen az elete hogy van ideje mast piszkalni. Egyeltalan nem szamit. Mert mi Directionerek mindig itt leszunk a fiuknak hogy megvedjuk Oket, mert a One Direction is mindig itt van nekunk!<3 Mert megerdemlik, hiszen a nap minden perceben kemenyen dolgoznak ertunk, Ok csodalatosak, es nagyon igyekeznek hogy olyan zenet csinaljanak amibe az emberek oromuket lelik.

Aki ezt keptelen megbecsulni, az egy vegtelenul ostoba ember. Hiszen ahelyett hogy tamogatna a fiukat inkabb hatraltatja Oket gonosz megjegyzesekkel. Pedig szerintem a fiuk egyszer sem mentek oda hozzajuk veszekedni, Ok egyszer sem szidtak senkit.

A One Direction Orok!<3

2014. júl. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

> Es nem szamit mennyi utalkozo, irigy ember van akinek annyira unalmas es semmilyen az elete hogy van ideje mast piszkalni.


Ez nem utálkozás, nem irigység, nem unalom, és semmennyit sem utal az életem minőségére, ez egész egyszerűen ÍZLÉS.


> a nap minden perceben kemenyen dolgoznak ertunk, Ok csodalatosak, es nagyon igyekeznek hogy olyan zenet csinaljanak amibe az emberek oromuket lelik.


A nap minden percében figyeled őket? Kemény vagy.


> Aki ezt keptelen megbecsulni, az egy vegtelenul ostoba ember.


Nem. Az az ostoba, aki ÍZLÉS alapján elítéli a másikat. Mint például te. Én nem ítélem el azt aki 1D fan, csak azt mondom, hogy a zenéjük színvonala lent van.


> Hiszen ahelyett hogy tamogatna a fiukat inkabb hatraltatja Oket gonosz megjegyzesekkel.


Az 1D soha a büdös életben nem fog hallani a GYK oldalról és nem fogja olvasni a "gonosz megjegyzéseinket". Így nem is tudjuk hátráltatni őket.


> Ok egyszer sem szidtak senkit.


Persze, ők szent emberek.

2014. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "Beliectioner vagyok"? Én meg nihilista, és, kit érdekel? Azt kérdeztem, tudsz-e jobb együtteseket mondani. Én igen:


The Beatles

The Who

Creedence Clearwater Revival

Stealers Wheel

Black Sabbath

Pink Floyd

Deep Purple

Ramones

The Sex Pistols

The Clash

Eagles

Kool & the Gang

U2

Lynyrd Skynyrd

The Velvet Underground

Led Zeppelin

Bee Gees

Queen

KISS

Aerosmith

The Rolling Stones

AC/DC

Judas Priest

Anthrax

Slayer

Megadeth

Metallica

Morbid Angel

Mayhem

Marduk

Death

Control Denied

Motörhead

Poison

Mötley Crüe

Guns N' Roses

Def Leppard

The Doors

The Jimi Hendrix Experience

Suicidal Tendencies

Infectious Grooves

The Kinks

ZZ Top

White Zombie

Marilyn Manson

Pantera

Scorpions

Dio

Whitesnake

Misfits

The Police

The Black Keys

The Exploited

Thin Lizzy

The Beach Boys

Iron Maiden

Chicago

Dire Straits

Van Halen

Nirvana

New York Dolls

Steppenwolf

Mountain

Sepultura

Bruce Springsteen & the E Street Band

Paul McCartney and the Wings


És a One Directionre egy rossz szót sem szóltam. Írtál egy regényt, amiben arról nyáladzol, hogy ők milyen nagy istenek. Semmi gond, csak nem ez volt a kérdés.

2014. júl. 13. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én tudok, olyat, ami számomra jobb, de biztos másnak meg nem az. Bon Jovi.
2014. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!