Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztivál előtt hogy csináljam...

Fesztivál előtt hogy csináljam, hogy bírjam a hajnali tombolást?

Figyelt kérdés
Szóval ugye itt a Balaton Sound újra és nem tudom, hogy előtte egy nappal legyek fent sokáig, hogy kicsit toljam vele az ébrenléti erőmet az éjszakába, vagy feküdjek le korábban és "normál" módon aludjak csak? Vélemények, tapasztalatok?

2014. júl. 9. 23:41
 1/5 anonim válasza:
0%
Ha nem bírod akkor nem oda való vagy. Egész évben edzhettél volna az állóképességedre
2014. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehetek fent egész évben hajnali 5-ig, csak hogy majd nyáron egy nap jobban bírjam. Szórakozni megyek, nem a katonaságba és csak egyszer az évben tehetem meg, mi ez a hülye szöveg hogy nem oda való vagyok? Már itt is feltételek vannak, vagy mi?
2014. júl. 10. 19:53
 3/5 anonim válasza:
Szerintem aludd ki magad előtte rendesen, légy kipihent, mert ott majd úgy is kevesebbet fogsz aludni.:)
2014. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rizsaa válasza:
kávé, vodka energia ital :P
2014. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, nem iszol össze minden hülye energiaitalt, hanem ha nem bírod az éjszakázást, a következőt csinálod:

előtte sokat alszol és sokáig. Ahhoz meg, hogy ezt megtehesd, előző nap korán kelsz és későig fennmaradsz, és akkor korán ágyba dőlsz, alszol reggel 10-ig, majd elindulsz a fesztiválra.

2014. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!