Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tenyleg ilyen a Sziget Fesztival?

Tenyleg ilyen a Sziget Fesztival?

Figyelt kérdés

Tobb kerdesem is van:


1.: Ugy tervezem, hogy iden kimegyek Szigetre 1 napra, de nem tudom meg biztosra, hogy egyedul vagy egyik ismerosommel. Ha ugy adodna, hogy egyedul, az gaz? Tenyleg konnyen lehet ott ismerkedni? Ejjel is maradnek azert... Meg mindenhonnan nyomatjak, hogy mennyi drogos/pias ember van a fesztivalokon es ezert is kerdem, hogy egyedul es lanykent...


2.: Ismerosom mondja, hogy egy nap ott siman elkoltenek 15 ezer ft-ot piara, kerdem tole, hogy alomvilagban el? Mondom neki nem mindenki iszik csak koktel/sort/stb meg be is lehet vinni eleve erre azt mondta, hogy nem (tudom, hogy be lehet) Szoval ti mennyit koltottetek piara (nem csak alkoholt ertem ezelatt) egy nap egy fesztivalon vagy vitettek is be?


3.: Egy napra ti milyen cuccokat vittetek magatokkal?



2014. júl. 11. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Hát gumit vigyél, minden méretben :D


2. Mi sörfesztiválon voltunk, bevinni nem lehetett semmit, még a korsó is 600+500=1100ft volt, ezt kifelé vissza lehetett váltani, egy sör 800-1100ft. Vagy 5 ezer elment, aztán csak söröztünk 2 órát. Amúgy nem vihetsz be piát, sziget.hu, házirendet elolvasod.

2014. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.: Biztos van, aki drogozik, de neked nem kell, és 6 év alatt soha senki nem kötött belém (lány vagyok, egyik barátnőmmel ketten szoktunk lenni). Nem igaz, hogy mindenki drogos, és neked semmiben nem kell részt venned, soha senki nem ajánlott fel nekünk semmi drogot vagy ilyesmit (nem is kerestünk ilyen alkalmat).

Direkt riogatnak. Egyik ismerősöm nagyon félt, kivittük, és nagyon meglepődött. Sőt, csalódott. A Sziget már inkább a kajálásról szól, mint a fesztiválozásról. Tele van minden kajáldákkal, kolbász meg hurka mindenhol van, de a színpadok fogynak... De azért csak menjél, jó buli. :)

Ismerkedés: maradandó barátságot/kapcsolatot kötni nem fogsz, sok a külföldi, és senki nem azért megy. Mi nem ismerkedtünk meg ott senkivel, de nem is akartunk (vannak pasijaink, barátokat meg nem itt akartunk találni).


2.: Alkoholt nem lehet bevinni. Üdítőt lehet 1x v. 2x fél litert, valamint ételt nem kereskedelmi mennyiségben (2 szendvics vagy péksütemény simán). Mi mindig viszünk be kaját, mert drága a dolog, de nem 15 ezer. Az étel nem emlékszem, mennyi, de 5000 volt egy nagy Mojito, amit 3-an ittunk meg (ilyen bazi nagy dobozos). Egyébként a pénzed kis kártyára kell ott rakatni, és onnan vonják le. Én olyan 8.000-ből legutóbb megvoltam: hozzájárultam a Mojitóhoz, vettem pólót és ettem valami pizzát. (Ha marad a kárytádon pénz, visszakapod, kb. 500-at kaptam vissza.)


3., Én egy napra vinni szoktam: üdítő/víz, esőkabát. Ezen kívül csak amiket mindenhova viszek: pénz, iratok, telefon. A táskát átkutatják a bejáratnál, szóval alkoholt valóban nem vihetsz be.

2014. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hazafelé a taxisok átvágnak!
2014. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja meg persze kaját is viszek be.
2014. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most megneztem megint a házirendet és tenyleg csak max 2,5 literes palackban lehet bevinni palackozott vizet/uditot csak alkoholt nem lehet


Baratnom is inkabb kajalni, lezengeni akar, mint koncerteket nezni, en meg pont az ellentetje vagyok... Szoval eleve ezert is volt ez a 15 ezer ft irrealisan nagy osszeg. Vinnek be uditot, kis kajat es ott vennek meg valamit ha kellene, ennyi, de nem 15 ezerbol.. Ugy tunik neki nagyobb igenyei vannak, mint nekem


Es: Gondolom taskaba pakoltal es azt utana leraktad valami ertekmegorzobe vagy magadnal volt?


Amugy koszonom a valaszokat! :)

2014. júl. 11. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

"Baratnom is inkabb kajalni, lezengeni akar, mint koncerteket nezni, en meg pont az ellentetje vagyok... "


Hát nekem meg épp az a bajom, hogy én nem kajálni megyek oda, de kezd erről szólni a dolog. Meg van mindenféle kreatív sátor, meg "próbáld ki a kresz-tudásod" sátor. Ezek tök jók, de tényleg kezdik elnyomni a zenét.


Én magamnál szoktam tartani a táskám, de ez én vagyok, van értékmegőrző, és azt állítják, akik kipróbálták, hogy jó, meg lehet benne bízni.

2014. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem ezek az ilyen satrak nem vonzanak sehol se, foleg fesztivalon nem, mikor ott a zeneert megyek, de ha kezdik elnyomni... Bar megnezem meg milyenek vannak


En is ugy gondoltam, hogy majd magamnal tartom, csak koncert kozbe lehet zavarna, bár mindegy, nem borond mereture gondoltam :D

2014. júl. 14. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Én leginkább azért tartom magamnál, mert vannak nálam cuccok, amikre egy betegség miatt szükségem van. Szóval ez csak az én esetem, így mondjuk kevésbé kényelmes, az tény.


Azért az nem igaz, hogy nincs elég zene, csak az a helyzet, hogy én 1-1 napra szoktam kimenni. Szóval egy nap alatt igazából nem lehet megnézni a dolgokat.

2014. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!