Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc számotok a...

Melyik a kedvenc számotok a Killakikitt-től?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Javíthatatlan,Térj Magadhoz,Csapda,Gyilkos krónikák,magamba bízok,budavets,nem lakik itt senki,péntek 13,az összes gádzsik,betondzsungel könyve,black brigade,sláger, és az egész back to business album. peace.
2014. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az igazi kezdet,gyere velem,p#csán rúglak, elvitt az ördög.

Amúgy a ne szarakodj albumból az összes, a back to business-ből az összes de főleg onnan a: ruthlesness in the harmony az szerintem a legjobb hatalmasat rak az alap(AZA)

A lengenda albumból: Átok,A föld már elengedte,Üzenet.

De amúgy a összes többit meghallgatom, de ezek nekem a favorit-ok

2014. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az új albumról, ami korábban még nem volt elérhető: Ez Dirty
2014. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked az újról a B+ (Onyx feat), a Sebhelyek, a Kiképzés meg az Éjszaka tetszik a legjobban. De a többi is jó:D
2014. szept. 9. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az ,nehéz kiválasztani párat, mert ezen az albumon minden szám jó, holnap megyek is megvenni az albumot, megérdemlik a Killák!
2014. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem lakik itt senki, Az igazi Kezdet, Éreztem én, Legenda, Térj Magadhoz, Ösztön, Gyilkos Krónikák, Égszakadás, Lehettem volna, Slang Csempészek :)
2014. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka, az nagyon eltalált
2014. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen az nekem is bejön
2014. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Slang Csempészek, Idegen, Népsavazás, Kiképzés, Szellemjárás, Lettem volna, Kikötők, Legenda, Üzenet, Kérdés, A múlt, Betondzsungel könyve, Kripta, Nincs lehetetlen, Péntek 13, Térj magadhoz, és kb az összes kedvenc:D Killa4life:$
2014. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!