Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik olyan, hogy férfiaknak...

Létezik olyan, hogy férfiaknak műköröm gitározáshoz?

Figyelt kérdés
Olyasmira gondolok, ami fel, illetve levehető bármikor. Flamenco stílushoz elengedhetetlen a hosszú köröm, viszont azért nem a legférfiasabb ez a hosszú köröm dolog...

2014. júl. 11. 21:44
 1/10 Vad-Ász ***** válasza:
nemhallottam még ilyenről
2014. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
még soha nem hallottam ilyenről.. csak hogy kilakozzák épp hogy erősebb legyen a köröm és jobban nő
2014. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ujjpengető létezik, az nem jó? Keress rá!
2014. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát egyszer vettem ujjpengetőket minden ujjamra, de ugye nem passzolt pontosan és mozgott, alapból nem olyan stabil, mint a saját körmöd, ergo nem sokat ért. Mondjuk én elég olcsót vettem, nem tudom van-e belőle jobb minőségű.
2014. júl. 12. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Bemész egy kozmetikushoz, kérsz mûkörmöt és máris létezni fog.
2014. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Körmös vagyok. Nem ajánlom ezt a megoldást. A műköröm nem oldható le könnyen. A porcelánból készült körmöt tudjuk oldani ipari acetonnal, kb. 1 óra a leoldasa, nem tesz jót a körömnek. A pengetes pedig már nagyobb mértékben terheli a körmöt, mint az átlagos napi teendők, nagyon kellemetlen érzés ha hatrafeszul a műköröm. Mondjuk alumínium doboz kinyitasat sem javaslom műkörömmel, a gitarozas szerintem ennél nagyobb megeroltetes egy műkörömnek.
2014. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az ujjpengető létezik, vagy a természetes köröm (ami egy idő után elgyengül, vagy ne adj' Isten letörik játék közben egy rossz mozdulat miatt).


Menj be egy hangszerboltba, és ha van rá lehetőséged, próbálgass végig minél több ujjpengetőt, hátha rátalálsz a megfelelőre. :)

2014. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! : )
2014. júl. 15. 00:49
 9/10 anonim válasza:

a flamencohoz kell egy kis köröm, de egyáltalán nem annyi, hogy ne legyen "férfias"...a hüvelykujjadon 3-4mm elég, a többin max 2...

léteznek megoldások körömre, ha a sajátod nagyon törékeny; de többnyire csak akkor törik, ha túl hosszú, vagy rossz a formája, vagy rossz a technikád...ha minden nap utána reszelsz egy kicsit, akkor magától meg fog erősödni...

2014. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a saját körmömmel pengetek, nem érdekel, ki mit gondol. Azt mondják, hogy nőies, akkor megmondom nekik, hogy gitározok. Egyből megértik. nem valami hatméteres körmöm van, az ujjbegyemtől pár miliméterre lóg ki. Hidd el, flamenco stílushoz a természetes köröm a legjobb! ;)
2014. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!