Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy Kell letölteni mobilra...

Hogy Kell letölteni mobilra mp3-as formátumban zenét?

Figyelt kérdés
Segítsèg kellene meet nem tudom letölteni a kedvenc zeneszámaimat, nem vagyok számítógèp- csak Wi-Fi közelèben... Tudna valaki segíteni gyorsan? :)

#zene #telefon #letöltèsek
2014. júl. 17. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen oldalról szeretnél?Mekkora terjedelmű zenét?
2014. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Youtuberól vagy mind1 de ha tudtok segíteni, akkor oldalt is ajánljatok... Nem tudom,hogy milyen/mekkora terjedelmū :(
2014. júl. 17. 03:11
 3/5 anonim válasza:
Ha YouTube-rol szeretnél zenét letölteni,akkor én az MP3Tube nevű alkalmazást ajánlom. Fent van Google Play-en és ingyenes. A Program a videóból csak az mp3-at tölti le,hiszen csak erre van szükség.
2014. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van.Ez a legegyszerűbb amit a második válaszoló írt.Vagy kezdheted más letöltő oldalról is.Például itt>

[link]

Kiválaszthatod, hogy teljes mp3 vagy csak a rövidebb változat kell.

2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Benyóóó válasza:
Én úgy szoktam.hogy letöltöttem egy programot.a telomra a Tube mate-t és azzel először letöltöm.videóbe és utána átkonvertálom MP3 ba mert a konvertálo programot egyből kéri a másik program. Az egész megvan 10 perc alatt
2014. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!