Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Martin...

Mi a véleményetek Martin Garrix Animals című zenéjéről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintem kiváló. Kérlek benneteket, hogy minden szempontból értékeljétek. Előre is köszönöm!
2014. júl. 17. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
pontosan ugyanolyan mint a ma futó zenék. nem jobb, nem rosszabb. tucat.
2014. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

FOOOOOS

Azon a patakopogás hang kibaaaaszottul idegesít

2014. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem élvezhetetlen. Mintha két teljesen különböző számot vágtak volna össze. El tudod képzelni, mekkora csalódás volt, amikor először meghallottam?! Szól egy baromi fülbemászó jó dallam, most pörgeti fel, ez már biztos, hogy nagyon jó lesz és...

És nem tudom mi történt, először rádióban hallottam és azt hittem, valami beakadt a lejátszóban és elindult egy másik szám. Így nem szabad elrontani zenét. Így nem lehet! És mégis, miután hazaértem és neten meghallgattam, csalódottan vettem tudomásul, hogy de igen, ma már erre van igény. Nem, ez még tucatnak sem mondható. A tucat az, ami fülbemászó, egyszerű, hogy hamar megkedveld. De ez röhög rajtad, hogy "erre nem számítottál, mi?"... IMHO ez a szám zenekultúra legalja és ez nagy szó, pedig a dubstepnek sem vagyok nagy kedvelője, mert ott hajlamosak elkövetni egy hasonló hibát, ami a BPM-ek közötti ugrálás. Könyörgöm, ha egy számot lassan kezdesz el, lassan fejezd be, ha úgy felpörgeted, hogy felcsigázod vele az egész közönségedet, akkor a főtéma ne valami löttyedt, lagymatag cucc legyen.

2014. júl. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én sem vagyok nagy dubstep rajongó.. A dal nem elviselhetetlen, magamtól nem hallgatom de nem is utálom. Nagyon mainstream. A legrosszabb benne az a "pattogás" vagy nem is tudom minek nevezzem.
2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebből látszik hogy az egészről fingotok nincs és nem ismeritek a stílust és az egészet egy mosógépnek halljátok...Ha olyan válaszolt volna,aki nem egy nyálas popzene rajongó,vagy akármi,aki semmi mást nem hallgat,akkor nyilván tisztában lenne vele hogy mennyi munka van vele és hogy egy 17 éves csinálta,akor más lenne a véleménye,dehát nem vagyunk egyformák...Régen még én is baromira elítéltem az összes "tuc tuc" zenét 1-2 dupstep miatt,amit hallottam,de amikor ezt meghallottam...egyszerűen a mennyekben éreztem magam!Eleinte csak inkább progressive house-val barátkoztam meg,meg az enyhébbekkel,dallamosabbakkal,aztán kezdtem az egésznek a lényegét megérteni,aztán jött sorba a bigroom,1-2dupstep,stb.,aztán arra jutottam hogy már magávalragadott az egész EDM.Szerintem ez a zene egyszerűen fantasztikusan csodálatos és nem hagyható figyelmen kívül hogy egy 17 éves csinálta!Tényleg,én tisztelem hogy ti ezt nem szeretitek,hát ízlések és pofonok,de én imádom!:D
2014. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Ha valakinek még véleménye van róla, az írjon!
2014. aug. 24. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem azt a számot.

bár mostanában inkább animals remixeket hallgatok

https://www.youtube.com/watch?v=yoVllht0vDM&src_vid=wQyWgeFt..

2014. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!