Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grand haj? Műhaj?

Anett** kérdése:

Ariana Grand haj? Műhaj?

Figyelt kérdés
Ariana Grand szinte minden fényképén a magasra felfogott copfjával, és alul sok kiengedett hajjal lép nyilvánosság elé. A haj, amit felfog a feje tetejére, már annyi, mint az én összes hajam, és még marad neki amit ki tud hagyni, és leengedve lóg a hasán. Nekem is elég dús a hajam, de szerintetek neki még dúsabb, még hosszabb, vagy műhaja van?

2014. júl. 18. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írta, Ariana Grande
2014. júl. 18. 15:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a hajának majdnem a fele póthaj
2014. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, pothaj, mert allitolag a sok vasalas meg ilyenek tonkretettek az eredeti hajat.. en ilyesmit tudok
2014. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocsi, de a vak is látja, hogy póthaj. Neked is lehet olyan, ha tetetsz. Régen nekem sokkal jobban tetszett a haja, a vörösre gondolok. Akkor még szimpatikus is volt, most már olyan mint egy kikent barbie baba.
2014. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak egy a szörnyű hogy nem tanult az esetből és még mindig 3 naponta festeti a haját hogy "tökéletesen" nézzen ki...de ez már az ő problémája ha egyszer ki hullik az össze haja
2015. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!