Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek volt legutóbb nézeteltér...

Kinek volt legutóbb nézeteltérése Mr. Bustával?

Figyelt kérdés

A Miszter ezt írta ki a facebook oldalára 2014.07.18-án: "Csak,hogy tiszta legyen!Út közben szóltak a my friends klubból,hogy annyira kevés a létszám nem tarjuk meg a bulit.Tudtam arról is hogy ez a tehetségtelen tesztoszteronbomba akit én fedeztem fel,valamit magára vett,amit nem neki szántam.Kapott az alkalmon.Próbáltam hívni,nem vette fel!!!Az hogy valakit nem szeretek nem jogosít fel arra,hogy bármit elkövessek ellene!!!Soha nem magyarázkodtam hisz nem volt miért!Ha valaki kitalál egy sztorit,mert híres akar lenni akkor az úgy van??Nevetséges vagy!!!Nekem tiszta a lelkiismeretem!!Legalább ha nem én írtam volna életed első szövegét..Szóval részemről ennyi,ezrek velem!"

Nem értem, hogy kiről van szó, hogy ki az a "tehetségtelen tesztoszteronbomba".



2014. júl. 19. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Escobar. Ha így névről nem ugrik be itt egy közös zenéjük: http://www.youtube.com/watch?v=Jk2mOnodZxc
2014. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a fene történt köztük? Nem régen még azt írta Escobar, hogy nincs bajuk egymással, de most látom van. Bukta elég komoly emberekkel vesz össze ott van a Wanted aztán most Escobar, ha nem is zenébe, de az életbe ezek elég komoly emberek, legalábbis a Zsófi hoz képest... Érdekes.
2014. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Escobar beszarok, pedig múltkor még az védte be a Paja ellen. Lehet ő is ráeszmélt hogy mekkora egy jellemtelen senki ez a kukta.
2014. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek van igaza, de hogy Busta 1000x hallgathatóbb, mint Escobar vagy Paja G, az biztos, még ha nem is ő a lejobb rapper, ahogy sokan mondják.
2014. júl. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"én azt gondolom hogy inkább legyen 500.000 vagy 300.000 vagy 1.000.000 de az valós és akkor is már nagy számokról beszélünk." (nézettség)


/Mr Busta/


Na most Misztersuszter csak azt felejti el, hogy a "valós" nézettségének valószínűleg nem kis része Fankadeli, Majka, Curtis, Dopeman, Kilakikitt, Paja G vagy akármi hallgató, akik csak azért kattintanak a videóira hogy megnézzék ki ez a majomparádé aki mindenkinek beszólogat. Na most aki egy ilyen lényt emberileg vagy zeneileg komolyan tud venni, az egész egyszerűen buta... Nem mintha olyan marha nagy durranás lenne a zenéje.

2014. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ez a kutya mindenkinek beugat, de kiállni nem mer magáért:D
2014. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!