Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A DJ-k hogy csinálják a...

A DJ-k hogy csinálják a zenéiket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nincs benne hangszer, akkor hogy hozzák össze, hogy ilyen jó legyen? Pl a Summert hogy csinálta Calvin Harris : tütürü türü türü türü rütütütütürürü...? Ezeket az effekteket hogy csinálják?

2014. júl. 20. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy képzeld el, mint a szintetizátort, vagy a zongorát.

Ugyan úgy megvan a kotta.

A hangot meg ő állítja be, de nyilván itt 600 értéket meg kell adni meg nem egy szar otthoni gépen tolja, hanem stúdióban.

2014. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor hozzá sem érdemes kezdeni, hogyha nem vágom ezeket a kottákat? Mert vannak ilyen ötleteim, amik ilyenekből állnak: ti,tü,rü,ri, stb
2014. júl. 20. 22:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan pénz centrikus.

Tudod miért volt bátyám osztálytársa rezidens a helyi ismertebb diszkóban annak idején?

Mert az apjának volt egyedül pénze arra, h a gyereknek vegyen ilyen egy komoly pultot és megtanuljon frankón játszani.

Aztán este meg mehetett csinálni a bulit.

Ennyi.

De ha komolyan gondolod nyilván megvannak a lehetőségeid, csak elég szűkösek, szal ez a tűtűtu nem sok.

2014. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak fül kell hozzá meg türelem. Töltsd le a Reason vagy az FL Studio legújabb verzióját. Iszonyú bonyolult lesz első ránézésre, de lassacskán meg lehet barátkozni a kezelőfelülettel és ha ügyes vagy hamar sikerélményt hoz. Sokat segít, ha értesz a zeneelmélethez és legalább a billentyűzet hangjait ismered, de nem elengedhetetlen.
2014. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom, még nagyon fiatal vagyok, 14 éves, semmit nem foglalkoztam még vele. Most gondoltam arra, hogy elkezdjem tanulni, mert érdekel. Nem akarok ilyen discoban zenélni, inkább olyasmire gondoltam, mint Hardvell, Nicky Romero, vagy esetleg egyik ismerősömmel, akit hasonlóan érdekel összeállni, és ketten csinálni mint Dimitri Vegas & Like Mike. Ha a pénz kérdés nem gond, és nagyon jól megtanuljuk, akkor ez lehetséges?
2014. júl. 20. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a pénz abból van, ha mész diszkóról-diszkóra, nem a lemezekből.

Na mindegy 14 évesen nem vagy lekésve, sokkal több a lehetőséged is, próbáld ki magad.

2014. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a pénzhez, az elején legalábbis. Egy közepesen erős számítógépen, közepesen jó hangfalakkal és fejhallgatóval már bőven van lehetőséged jó zenéket csinálni. Rengetegen foglalkoznak ezzel és nem szívesen csinálnak magunknak konkurenciát, de egyébként is baromi kevés esélyed van arra, hogy ezzel kitörj. Inkább tanulj meg hangszeren játszani. : )
2014. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Hardwellt "w"-vel kell írni...
2014. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kulcsszónak úgy írtam...
2014. júl. 21. 14:05
 10/11 Dj Hardwell válasza:
FL Studio-val lelehet tölteni ingyen!
2014. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!