Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok olyan magyar...

Hol találok olyan magyar videókat ahol rendesen elmagyarázzák, hogy hogy kell játszani az adott számot zongorán?

Figyelt kérdés

youtube-on elég nagyon kevés van magyarul az is olyan hol csak játszák nem magyarázzák

tudom hogy angolul is lehet érteni de azért semmi angol tudással nehéz és eleve magyarul jobb lenne

tom hogy vannak könyvek meg dvd-k ilyenek de letölteni nem lehet mármint én nem találtam. Ha ez se jön be akkor veszek dvd-ket könyveket


2010. jan. 9. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg tanár? Ne haragudj, de én kétlem, hogy meg lehetne tanulni zongorázni az internetről. Persze valami szinten biztos, de rengeteg hibád lesz attól, hogy hibásan tanulod meg. Később meg azt kijavítani...
2010. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

csezdmeg ki a szar mondta hogy tanulni akarok am van tanárom de az nem mutat olyat pls hogy hogy kell lejátszani a Linkin Park számát mondjuk és a youtube-on sok ilyen van de angolul jah és kottám nincs minden számhoz tehát erről ennyit

köszi az értelmes válaszodat

2010. jan. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!