Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz a Tokio Hotel-ről?

Mit gondolsz a Tokio Hotel-ről?

Figyelt kérdés
Lécci ne kàromkodjatok.Thx.

2014. júl. 21. 21:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
én régen hatalmas nagy Tokió Hotel fan voltam. eleinte a stílusuk miatt nagyon nem szerettem őket legalábbis nem voltak szimpik de utána a zenéjük miatt nagyon megszerettem őket. de mára már nagyon eltüntek...
2014. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, sajna eltüntek....

Köszi a választ!!

2014. júl. 21. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Régen nagy divat volt utálni, mert annyira szarok voltak, ennyit tudok, de mára már ez a divatszar is eltűnt.
2014. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Arra nincs elég szó, hogy leírjam. Igazából ők vezettek el az igazi énemhez, és miattuk találtam meg igazán önmagamat. Amíg nem ismertem őket, csak úsztam az árral, hallgattam a sablon zenéket, amik szóltak a rádiókból. Nem volt igazán személyiségem, nagyon csendes voltam. De nekik köszönhetően mára már hiszek önmagamban, és ők tanítottak meg kiállni saját magamért. Rengeteget csúfoltak/csúfolnak amiatt mert szeretem őket. Az elején még nagyon zavart és bántott, ezért én is sikongattam ezeknél a sablon (elnézést a rajongóktól), de pl. One Direction bandáknál. Aztán megelégeltem, és mertem róluk tartani egy előadást. Sokan fújoltak, és le is szerették volna szedni a plakátot, de szerencsére a tanár kiállt mellettem. Ezután már sokkal többet mertem megtenni. Pl. Az egyik srác beszólt a TH-s könyvjelzőm miatt én meg visszaszóltam neki. Nagyot nézett, és nem szólt utána semmit. Csúfolódások tovább is jöttek, de legalább megtanítottak kiállni amellett amit szeretek. Én azt gondolom a Tokio Hotel-ről, hogy nagyon ösztönzően hatnak/hatottak másokra, hogy felmerték vállalni a sminket, a stílust stb. stb. Szerintem az egyik legnagyobb bandák egyike.
2014. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írhattok még! :)
2014. júl. 22. 19:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán jok és a stílusuk is nagyon tetszik. én személy szerint nagyon kedvelem oket és ezt fel merem válalni. "Megtanítottak" arra, h legyen stílusom, véleményem, életcélom és merjem mindezt válalni úgy ahogy ok is vlalták/ják.
2014. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem őket, és ez mindig is így volt! Természetesen mindig megkaptam amiatt azokat a bizonyos negatív jelzőket olyan emberektől akik rossznak tartják őket!

Őszintén megmondom, hogy egyébként abszolút nem értem, miért tartják sokan olyan minősíthetetlenül rossznak + divatsz*rnak. Ezt fel nem foghatom. Egyáltalán nem követik a divatot, ez régen sem így volt, maximum diktálták :)Mindig sajátos, egyedi hangzásuk volt, nehéz zenei stílusba sorolni, ez egyszerűen TH-stílus, ez szerintem pont hogy egy olyan érték, ami iszonyatosan kevés zenekarban van meg! És pont olyanok szidták mindig is a legjobban őket, akiknek garázszenekaruk van és irigyelték a sikerüket, és úgy gondolták hogy ez nem igazságos, hogy a TH-t így pénzelik...arra viszont nem veszik a fáradságot, hogy utánuk nézzenek. Pedig akkor láthatnák hogy a Tokio Hotel elsősorban az eredetisége miatt lett népszerű, nem a pénz miatt (tény hogy azóta jól megszedték magukat, de ki ne élne a lehetőséggel), a stúdiójuk is eredetileg egy falusi parasztház, istállóval...

Tisztelem, becsülöm őket úgy ahogy vannak, és abban bízok hogy a következő albumuk is különleges lesz, és nem követi majd a divatot.

2014. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi, írhattok még!!

Szerintem is nagyon jók!! :)

2014. júl. 30. 11:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Oké, már párszor megkaptam a magamét azért, amit most írni fogok, úgyhogy nem is írom le teljesen a szitut. xD Nos, szoktam őket hallgatni. Egy szóval nem mondom, hogy sz@r, sok rosszabbat tudok felsorolni náluk, Bill jól ír, a háttérzene gyakran tetszik, viszont közel sem a legjobbak. Nem tudom, hogy a zenéjükre gondoltál-e vagy a tagokkal együtt mindenre, de az ikreket utálom. Georgot bírom a legjobban, Gustavval nincs semmi bajom, de ők (főleg Gustav) szerintem eléggé a háttérben maradtak, róluk nem tudok annyit.
2014. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekem Bill az abszolút favorit, Tom elég abszimpi, Georg és Gustav semleges. Amúgy lehet, hogyha figyelmesen végighallgatnànk az egyik zenéjüket, nem tartanánk annyira csúcsszupernek őket, de ha pl. a naplementét bàmulva (az màr más kérdés, hogy miért hallgatunk TH-t a naplementét nézve....) hallgatunk végig egy számot, akkor nagyon tetszik, mert kifejezi az érzéseink.


Amúgy köszi a választ, írhattok még! :)

2014. aug. 22. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!