Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi Sencor SMI 36 szintim és ha egy midi kábellel rádugom a laptopomra, akkor ezeket a hibákat produkálja:

http://www.youtube.com/watch?v=4noBjYIkgaY



2014. júl. 22. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sticky keys. Valami lenyeli a note offodat, de hogy ez most a B4 vagy a MIDI kábeled drivere, vagy maga az eszköz, nem tudom. Nekem egy CME UF8-am van, azt ha bedugom MIDI kábellel a hangkártyába, akkor tökéletes, ha USB-vel, akkor szokott ilyeneket csinálni, sőt, még olyat is, hogy felengedésre szólal meg lenyomás helyett. Én kipróbálnám egy kevésbé olcsó USB2MIDI kábellel.
2014. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Szerintem én is beruházok egy újabb MIDI billentyűzetre, és ha még mindig fennáll a hiba, akkor egy másik kábellel is kipróbálom.
2014. júl. 22. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbb másik MIDI kábelt kipróbálni, vagy ugyanezt más gépen, mint új billentyűt venni, de ha új billentyűt akarsz, és ez az indok, én nem állok az utadba :)
2014. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy másik gépen is kipróbáltam, ugyanezeket a hibákat produkálja, szóval vagy a kábel vagy a szinti. De a szintit is más "kinőttem", mindenképpen akartam újat.
2014. júl. 23. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!