Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell a D'addario gitár...

Hogyan kell a D'addario gitár karbantartó készletet használni?

Figyelt kérdés

Vettem egy D'addario karbantartó készletet, ez 3 ("Restore detailer", "protect", "shine") beszédes elnevezésű részből áll.


Az addig oké, hogy egy törlőkendővel lazán rádörzsölöm a gitárra, aztán szárazzal leszedem róla, a kérdésem igazából az, hogy melyik részére mehet? A koptatóra gondolom mindenképp, de nem vagyok biztos benne, hogy pl a nyakra, illetve egyéb részeket is tisztíthatom-e vele.


Picit félek, hogy esetleg árthat a hangszedőknek.


Emellett vettem még citrom olajat, ami szintén nem tudom, hogy a gitárkarbantartás folyamatába hogyan illeszkedik. :)


Mertem remélni, hogy neten töménytelen mennyiségű használati útmutatót fogok hozzájuk találni, ám sajnos nem igazán sikerült találnom. :S


Köszi előre is a segítséget!



2014. júl. 22. 16:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!