Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Kis korom ota enekelek (ovodaban kezdtem) akkor enekeltem utoljara "kozonseg" elott egyedul, azota csak tancon (neptanc) vagy enekkarban. Nagyon felek egyedul enekelni, de szeretnek valamit kezdeni vele, mert eleg regota csinalom. A velemeny megoszlik a hangommal kapcsolatban valaki azt mondja jo valaki azt mondja soha nem megyek semmire az eneklessel. A masik, hogy nem egyedul szeretnek enekelni, jobb lenne ha masok is lennenek mellettem. Szivesen varom az enekelni vagyok jelentkezeset. :D

2014. júl. 22. 17:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozza tennem, hogy csak akkor enekel ha egyedul vagyok otthon es akkor is csak ugy ha kozben szol a zene, mert anekul egyedul se megy, mert remeg a hangom.
2014. júl. 22. 17:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést, hogy egy Acapella együttes tagokat keres.
2014. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hova irjam ki? Vagy hol adjam fel?
2014. júl. 22. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
zenészbázis, zenészapró stb
2014. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2014. júl. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!