Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szintetizátort ajánlját...

Pöro kérdése:

Melyik szintetizátort ajánljátok a Yamaha PSR-S650-öt, vagy a Korg PA 50 SD-t?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mégis mi alapján kéne ezt eldönteni? Mire is kéne neked a szinti? Mi lenne a te számodra fontos hogy azt tudja benne legyen?

2014. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak úgy alapokat véve
2014. júl. 24. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz a dolog mivel közel azonos tudásu mind 2

szinti ! Ha az döntö mennyibe kerülnek, nos a Korg egy

régebbi kiadás most 180 ezer az uj ára, a Yamaha ez év

elején dobta ki az S650 ezt 210 ezer körül árulják!

Tudásba szinte ugyan ott vannak, a Korg SD kártyával bövithetö a Yamaha Pendrives. Szerkesztehetö mindkettöbe szinte minden,miközbe játszik valaki akkor is betölthetö

a memóriába bár mi. Nem hallottam ezt a Yamahát mi hogy szól benne de ismerve a Yamahák hagnzásvilágát, és állítólag ebbe a Tyrosbol vettek át sok mindent bizti hogy nem okoz csalódást! Itt jön még a képbe az izlés dolog, kinek melyik inkább a Yamahás vagy inkább a Korgos hangzás jön be?! A Korgrol annyit halottam hogy állítolag kicsit nehézkes a kezelése én nem próbáltam nem tudom! Én mindenképpen kipróbálnám meghallgatnám mind kettöt hangszinek Stylusok hogy szolnak aztán utána választanák közülük!

2014. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!