Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi idő mire az ember...

Mennyi idő mire az ember megtanul punk számokat ( normálisan ) eljátszani a gitáron?

Figyelt kérdés

tehát nem a Sid Vicious szintre gondolok:) hanem azért normálisan,szépen eljátszani ezeket a könnyű számokat

ne gyertek azzal hogy szánalmas meg rossz meg mittudomén milyen a punk...

én ezt akarok játszani, és csak kiváncsiságból kérdem mennyi idő eljutni mondjuk a Ramones,Exploited,Misfits kaliberű zenekarok szintjére?


2014. júl. 22. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

hébe hóba gyakorlással 1-2 év....

ha tehetséges vagy és több időt fordítasz rá természetesen kevesebb

2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tehetséget nem tudom de mondjuk, minden nap 1 óra gyakorlással? van rá időm és imádom a zenét, ha új dolgokat tanulok,nem szokásom feladni szóval ez a napi 1 óra gyakorlás meg lesz

úgy mennyi idő kb. ha az átlagos gitárosokat nézzük?:)

2014. júl. 22. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
5 perc
2014. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 az ilyen idióta megjegyzésekre gondoltam...tartsd meg magadnak a véleményed...

egyébként h eljutok arra a szintre akkor Zeppelint,Deep purplet és egyéb klasszikusokat is szándékozok játszani,de először a punkkal kezdenék,mivel a "punk" szó jelentése is kezdő,szerintem logikus...

2014. júl. 22. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
hát 3-4 hónap után én már el tudtam játszani ilyen tankcsapda meg blink meg egyéb ilyen egyszerű kaliberű számokat.. mondjuk én jártam zeneiskolába 4 évig de ott nem ezt a stílust tanították :D szal mint mondottam sok gyakorlással hamar meglesz :D
2014. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor nem fogok elkeseredni ha 2hét után még nem megy:)
2014. júl. 22. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne is :) Pár hónap után már könnyebbekkel meg fogsz birkózni, de mire egy normális ritmusérzék kialakul, az beletelik úgy egy évbe (persze ha más hangszeren már játszol, úgy ez nem téma...), anélkül pedig még a sima punkos 4/4-es kvintzúzda is eléggé szétcsúszottan hat. Szóval türelem, minden gyakorlással töltött percnek meglesz az eredménye :D
2014. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kell annyira lepontozni a 3. válaszolót. Ha lasszóval az utcán találomra megfognék egy járókelőt és a kezébe nyomnék egy gitárt, (jó, mondjuk a lasszót addig a nyakán hagynám) 5 perc alatt tutira elnyomna egy kvint váltót. A kérdés inkább a ritmus érzék, az kb. fél év lehet míg kialakul.
2014. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!