Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudok egy számból karaoke...

Hogy tudok egy számból karaoke verziót csinálni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne. Barátommal nem sokára lesz a 2. évfordulónk és ezzel IS szeretném meglepni. Előre is köszönöm.

2014. júl. 24. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha direkt karaoke változatot keresel az adott számból.

A hangot úgy lehetne levenni, ha olyan formátumban van a zene ami külön tárolja a különböző hangszerek hangsávját. Ilyenkor egyszerűen leveszed az éneket és kész (persze megfelelő szerkesztőprogrammal). Azt viszont nem tudom, hogy melyik formátummal lehet ezt megoldani. Annyira nem vagyok benn az audiovágásban...

2014. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen persze,én is ezt akartam először...

Te tudsz karaoke verziót a Caramel-Szeretlek című számból? Mert én nem találtam... :/

2014. júl. 24. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld meg ezzel, töltsd le a zenét és azt töltsd fel, a youtube videókat valamiért nálam nem szereti.

2014. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ha kész akkor mit kell tennem?

Amúgy az normális,hogy olyan fura angzása van?

2014. júl. 24. 21:36
 5/12 A kérdező kommentje:
*h
2014. júl. 24. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:

"És ha kész akkor mit kell tennem?

Amúgy az normális,hogy olyan fura hangzása van?"

Ezt viccnek szántad, vagy tényleg ennyire hülye vagy? :-)


https://www.youtube.com/watch?v=T45NiK2nKmg


[link]

2014. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert gondolom ez csak eltorzítja a zenét, hogy ne hallatsszon az ének. Azért ilyen torz, értelemszerűen.
2014. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem képzeld nem vagyok hülye!! De ha te nem tudsz normálisan válaszolni egyáltaláűn minek válaszologatsz?? :OO
2014. júl. 25. 22:30
 9/12 A kérdező kommentje:
* egyáltalán minek válaszolgatsz
2014. júl. 25. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért mert ez már fáj. Itt a gykán ha rákeresel találsz vagy száz kérdést erről és a válasz mindig ugyan az. NEM LEHET. De hetente legalább egyszer újra felkerül ide ez a kérdés. Tehát esélytelen, hogy egy hét múlva vagy két hét múlva már lehet.

Mivel ez egy örök kérdés az egész földkerekségen ezért unatkozó programozók készítettekilyen-olyan programot ami valamit szétkúr a zenében, erre jöna másik kérdés mért ilyen rossz? Hát azért mert a hangot nem lehet szétszedni. A stúdióban se véletlenül veszik fel a lemezeket sok sávon és a végén keverik össze. Ez már visszafelé nem megy. Amelyiken nincs hang arra eleve nem keverték rá. Amelyik lemezen rajta van azt kompromisszumok árán lehet valamennyire tompítani de ennyi és nem több.


Remélem a következő kérdező rákeres erre a kérdésre mielőtt kiírja és megtalálja ezt a választ. Bár az is biztos, hogy azóta elmúlt már egy hét és azóta már biztos lehet eltűntetni a hangot.

2014. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!