Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnatok kuldeni ilyen gitart?...

Tudnatok kuldeni ilyen gitart? (lent)

Figyelt kérdés
Szeretnek vasarolni egy olyan Stratocaster stilusu gitartestet (csak body!), amiben csak egyetlen egy humbucker van. Egy pickup van csak, egy hatso neck humbucker. Ebay.de-rol erdekelne, vagy ilyen helyekrol. Nem tudom, hogy hogy keressek ra. Nagyon fontos lenne. Hanem teljes gitar is johet, csak olcson. Koszonom!

2014. júl. 25. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az összes általam valaha látott Stratocaster típusú testbe bele van marva a 2 felső pickup és az alsó humbucker helye. Ugyanazt a testet használják mindenre, csak a fogólap más. Szóval neked koptatólap kell. Ami szerencse, mert olcsóbb is.

Tessék, itt van egy:

[link]

amin egyáltalán semmilyen lyuk nincs, neked kell kivágni a cuccokat benne, oda raksz bármit, ahova csak a test marása engedi.

2014. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én stratómban nem volt kimarva a bridge humbuckernek. 3songle coil luk volt marva bele gyárilag.

A jó öreg made in usa még nem volt annyira tömeggyártva és szabványosítva...

2014. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] ilyenre gondolok, mint a legfelso kepen amilyen van. Pickguard nelkuli.
2014. júl. 25. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Óh, hát mindenből van első, már ilyet is láttam :)Ez amúgy nem superstrat?
2014. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy hasznomat is lásd:

[link]

2014. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miről beszélsz. Először azt írod, olyan kell, amiben csak neck humbucker van, aztán küldesz egy képet olyanról, amiben bridge humbucker van csak. Akkor most melyik? Gondolom, az utóbbi, de akkor az BRIDGE és nem NECK.


[link]


[link]


[link]


Megjegyzem, fél perc(!) kellett a megtalálásához, nem értem, mit lehet ezen ennyit bénázni...

2014. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ilyen? [link]
2014. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt minek raktad be?

A kérdező nem gitárt keresett, hanem testet. Ez nem test,hanem teljes gitár.

A kérdező nem két hangszedőset keresett, hanem egyhangszedőset. Ebben kettő vam.


Semmi köze a kérdéshez.

2014. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!