Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem mutatja a Cubase 5...

MrSnake kérdése:

Miért nem mutatja a Cubase 5 az Amplitube 3-at?

Figyelt kérdés
Nagyon sok verzió leszedtem már az Amplitube-ból de nem jutottam előre. A plugin fájlokat jó helyre telepítettem.

2014. júl. 25. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van

a.) a 64 bites változatot installáltad fel, amit a 32 bites Cubase nem fog látni (feltételezem, hogy azt használsz, mert csak az van törve)

b.) mégiscsak rossz helyre installáltad a plugin fájlokat, vagy ha úgy tetszik, rossz helyen keresi. Nézd meg a Devices menü Plug-in information részében a plug-in path-okat, hogy TUTI benne van-e, ahova installáltad. Különös figyelemmel az (x86) részre.

c.) A Cubase indításnál belefagyott a plugin inicializálásába. Innentől indításnál nem tölti be azért, hogy elinduljon. Az előző menüben lehet egy update-et nyomni, ami végignéz újra minden plugint.

2014. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Alapból ugyanezzel a problémával szembesültem. A következő hibaüzenetet írta ki a Cubase:

"Registry Error Please ensure this product has been installed properly"

A megoldás egyszerű volt, rendszergazdaként kell futtatni a Cubase-t és utána a plug-in information-nél nyomni egy update-et és már működik is.

2014. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!