Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudom megszerezni...

Honnan tudom megszerezni ennek a zenének a kottáját gitárra?

Figyelt kérdés

keresem Mozart - Greensleeves számának a kottáját gitárra, lehetőleg rendes kottát, nem ilyen tabos verziót, honnan tudom leölteni, vagy esetleg tudja valaki, hogy valamelyik zenekönyvben nincs-e benne?

Előre is köszönöm a segítséget

http://www.youtube.com/watch?v=ldSvr_nDjKU


2014. júl. 25. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

mármint Mozart Greensleeves feldolgozását?

ha pesti vagy, menj az Operával szemben található zeneműboltban, tőlük megkapod a kottáját.

2014. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok és rájöttem, hogy mi nem stimmelt a kérdésben.

az, hogy Mozart rohadtul nem dolgozta fel soha a Greensleeves-t, ami egy középkori angol dal. a dal public domainen van, ezért az interneten keresd meg. írd be google képkeresőbe, hogy Greensleves Guitar Sheet Music

2014. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudtam hogy Mozart nem dolgozta fel.. csak a videó címe ugye ez, beírtam, kidobta még ugyanezt a feldolgozást ilyen címmel, ebből gondoltam, de köszönöm a felvilágosítást :)

És igen, ennek a verziónak a kottája kellene nekem :)

2014. júl. 26. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!