Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem olyan oldal...

Lálóczki Scania kérdése:

Tudnátok nekem olyan oldal címeket, vagy program neveket írni -nem baj, ha fizetős, csak gépemen tudjam megcsinálni- aminek a lényege, hogy egy hanganyag segítségével tudja felismerni a hangokat és abból kottát varázsoljon?

Figyelt kérdés
Zongorázás közben levideóztam magam, és lényegében a hanganyagot szeretném valahogy valamilyen programmal kottává varázsolni, mert túl bonyolult lenne már leírni, hiszen olyan "formákat" is beletettem, amit nem hiszem, hogy helyesen írnék le. Gépre tenném rá a videót, de egy olyan programra lenne szükségem, ami (még ha hibákkal is) de kialakítja a zenémet - ha hibásan írja le azt ki tudnám javítani- csak megkönnyítené a dolgomat. (2x5ös sorban - jobb&bal kéz- tudja felismerni) KÖSZÖNÖM! :)

2014. júl. 26. 02:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon nincs olyan program, ami egyáltalán elfogadható hibatűréssel ismeri fel a hangokat. Sokkal célszerűbb venni egy kalapácsos MIDI billentyűzetet, és azon feljátszani a dolgokat, aztán azt már száz program lekottázza neked.
2014. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!