Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két fiatal orosz énekesről?

Figyelt kérdés

Szerintem meglepő, hogy oroszul énekelnek, de maga a mozgásuk és megjelenésük (háttértáncosoktól eltekintve) nagyon "amerikás".


élő: https://www.youtube.com/watch?v=Fe2CGTnTCjI&list=UU8A84YZxn7..


klip: https://www.youtube.com/watch?v=PAu6tDPl5vw



2014. júl. 27. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem mind a két videót, szerintem egyikben sincs nagy tánc koreográfia, a háttértáncosokat leszámítva.

Mivel oroszok, ezért számomra nem volt (annyira) meglepő, hogy oroszul énekeltek. Az élő felvételeken a mozgásuk semmiben nem különbözik másik fellépőkétől, akár itt Magyarországon, Németországban, Oroszországban vagy az Egyesült Államokban lennének. Az tény, hogy nagyon fiatalok, de látszik, hogy Oroszországban nem feltétlenül kell angolul énekelni ahhoz, hogy sikeresek lehessenek, nem mint itt, Magyarországon, ahol a tehetségesebb előadok majdnem kizárólag angolul énekelnek.

2014. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tényleg kicsit rideg USA szenny. Na azért az előzőnek nincs igaza, nem kell angolul énekelniük itthon az előadóknak, hogy sikeresek legyenek. Mindegyik világhírről álmodik, mint Király Linda, de mindenki maximum a Szerelem utolsó vérig című számig jutott el, akkor tudott slágert hozni. Ja próbálkoznak angolul és mindegyik a süllyesztőbe megy vagy 30-40 éves retró magyar zenéket énekelnek. Eléggé globális hangzású a könnyűzene, mindenhol egyforma, amúgy szerintem unalmas szám, illetve a csend szebb. Ugyanaz a szám egy takonnyal és 2011-es Eurovíziós előadóval.
2014. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!