Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honann szerezek jegyet?

Honann szerezek jegyet?

Figyelt kérdés

Nekem muszály ott lennem szeptember 13.an a Budapest parkban a tankcsapda koncerten érdeklődtem de azt mondták hogy nincs jegy "Ne feledd, belépés csak meghívóval.

Jegyek kizárólag a Soproni Tankcsapda sör-doboz letépő fülén lévő kóddal nyerhetők. Minden további infó itt: [link]



2014. júl. 30. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert csak nyerni lehet, nekem nem igazán akar sikerülni, de próbáld meg hátha^^ A sör egyébként egyáltalán nem rossz :P Legalább ez ha már nem nyertem :D
2014. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több tíz ezret sörre költeni főleg szerintem elég kevés,az esélje hogy nyerjek:(
2014. aug. 6. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

hát tudom nekem se nyert 4ből 4 talán neten lesz ha valaaki nyert de nem tud elmenni de az is hogy adja el? nem reális, ha nincs a jegynek ára^^^mert sajna csak nyerni lehet


én is kivoltam rajta nyúlva

2014. aug. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szuszimanka válasza:
Nekem sem jött össze a sörrel, VISZONT a KFC-ben 7én indult egy akció, ahol a Classic kosárhoz 2 belépőt kapsz a Parkba.a jegy hátoldalán vannak a koncertek, amire be lehet váltani, (egy koncertre korlátozott darabszámú jeggyel lehet regisztrálni)a Tankcsapda koncert is ott van.Na nekem innen van jegyem.És mielőtt bárki elkezdené írni, hogy a Park oldalán is az van, hogy csak a sörrel nyert belépővel lehet jegyet szerezni, jelzem, hogy ezt én is olvastam, be is pánikoltam, hogy akkor ez így nem jó.Ezért maileztem egyet a park szervezőivel, és megtudtam, hogy így is jó. Szóval innen lehet, vagyis egy hete még lehetett belépőt szerezni.
2014. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én már sajnos nem láttam ezt az opcióban^^ elég ökörség, hogy nem lehet venni jegyet
2014. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szuszimanka válasza:
Igen, sajnos, pedig mi is szerettünk volna még 2 jegyet regisztrálni. Írja is az oldal, hogy ha egy koncertre betelik a regisztrációs lehetőség, akkor azt ki is veszik a választható koncertek listájából. Sajnálom, azért remélem sikerül jegyet szetezned, és Te is ott leszel.A Fb-n vannak olyanok, akik árulják a felesleges jegyeiket (halkan hozzáteszem, hogy szerintem undoritó, hogy egy 250ft-s sörrel nyert belépőt 10-12ezer ft /2 db áron akarnak eladni), hátha találsz olyat, aki nem rajtad akar meggazdagodni.! Sok sikert, van még időd, aztán írj, hogy sikerült -e!:)
2014. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ebben ez az undorító hogy annyiért adja amennyiért akarja, mert nincs ára^^ Sajnos akármennyire szeretem őket, nem lenne rá több mint ma 1000ft-om egy jegyre és akkor is még egyedül vagyok^^ Úgyhogy lehet megint várhatok éveket hogy lássam őket. Legutoljára a Symaba voltam még jó pár éve, még vigan Cseresznye volt a másik gitáros :)
2014. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg vígan még gimnazista voltam^^


Előző voltam

2014. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!