Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a szám?

Mi lehet ez a szám?

Figyelt kérdés

07.29-én 20 és 21 óra között hallottam egy számot a rádióban (meggyőződésem, hogy a class fm-en, de ott nincs nyoma...), amiből annyira emlékszem, hogy:

- ...i just want this love with you

- ...back to blue

de ez sem biztos, hogy pont így volt. az tudom, hogy utána ment ez a szám: https://www.youtube.com/watch?v=OPqvgNEexok (Lilly Wood & the Prick - Prayer In C)eggyel, vagy kettővel. a telefonomban 4 csatorna van elmentve a kedvencek közé, petőfi, class, music, juventus. egyik zenei listában sem találtam a megadott időintervallumon belül sem az én számomat, sem azt a számot, amit ismerek, és tudom, hogy utána ment. (juventus listáját nem találtam meg, ha azt be tudná valaki linkelni, lehet azzal is előrébb lennék, de én emlékszem, hogy a class fm-en ment...) valaki nem ismeri esetleg, vagy nem ugrik-e be neki? már nagyon idegesít, hogy nem találom... köszönöm!


2014. júl. 30. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
az biztos hogy az a szám amit belinkeltél az a musim fm-en megy! nézd meg a music fm top 50 számát és lehet benne lesz :)
2014. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
class fm-en is megy és nem egy ismert szám volt sajnos :(
2014. júl. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!