Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szoktatok még teljes albumokat...

Szoktatok még teljes albumokat hallgatni? Mik a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem, ma a legtöbben leszednek 1-2 nekik tetsző számot adott együttes 1-1 albumáról, teljes albumokat egyre ritkábban hallgatnak emberek. vagy csak én látom így, mindegy is. A kérdés azoknak szól, akiknek tényleg van néhány kedvenc albumuk, nem csak kedvenc számaik:)

2014. aug. 1. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak még, akik meghallgatnak teljes albumokat, nyugi :)
2014. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bevallom, mostanában én se hallgattam végig, nincs rá időm. Régebben ezeket szerettem: Metallica - Black Album, Running Wild - Rivarly, Iron Maiden - Powerslave. Neked mik a kedvenceid?
2014. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, hát nagyon sok van:)

A Placebotól kb. minden, az RHCP albumai a Blood, Sugar, Sex Magictól kezdve a Stadium Arcadiumig, Aerosmith - Rocks, Blonde Redhead -23, Chris Isaak - Chis Isaak, a Depeche Mode legtöbb albuma, Garbage - garbage, GnR - Appetite For Destruction, HS7 - Cukor, Hooverphonic - The Magnificent Tree... Itt abba is hagyom, már így is sok:)

2014. aug. 1. 16:41
 4/5 anonim válasza:
Jó kis zenék ezek. :) Felét ismertem már eddig is. Viszont a Placebo-t nem, hallgattam tőlük párat és nagyon tetszett. :) Nyugodtan írj még többet, ki tudja milyen kincs rejtőzik még nálad. :)
2014. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök :)

Például Yonderboi összes albuma, The Who - Who's the next, Beatles-Revolver, Slash -Slash, Apocalyptic love, az összes Rammstein Album, Quimby - Majomtangó, Ékszerelmére, Muse - Resistance, Moby - Play, Manson - Born Villain, best of

Linkin Park - Meteora, Led Zeppelin - Mothership... Ó a Ramonest is nagyon szeretem.

2014. aug. 2. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!